piątek 25-07-08, czytany: 8975 razy, autor: Playa Barbie

Wiśniewski obraził Dodę

Dlaczego mówi tylko jedno z nich?

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF

Michał Wiśniewski niedawno pokłócił się z Dodą, chociaż ona póki co nie puściła pary z ust.

Piosenkarz pisze na swoim blogu:

to trudne ... ale prawdziwe. do błędów trza się przyznawać - po tym rozpoznaje się prawdziwego mężczyznę. Miałem o tym nie pisać bo i Doda o tym nie napisała. Ale muszę. Po koncercie we Wrocławiu - ona w jednym miejscu, my w innym - zadzwoniła z propozycją spotkania integracyjnego czyli wizyty jak kto woli.

przyszła ze świtą, która szczególnie mojej Ani jest znana z innych projektów. Zajebiści ludzie. Graliśmy w pokera. Dołączyła się. Było extra. Gadka. Nie wiem czy z jej czy z mojej strony - however (choć swoje zdanie mam) - rozpoczęła się niepotrzebna nikomu dyskusja.

Dorota, sorki, że zakończyła się w ten sposób. Podałaś rękę - ja zareagowałem jak zareagowałem - przepraszam. Bez względu na to, kto miał rację - sorry. Zachowałem się jak cham. Nie mylić z prezydentem. Z całego serca jest mi przykro, mam nadzieję, że naprawimy ten błąd - ja nie boję się podać ręki i powiedzieć słowa przepraszam choć nie uwarzam, że miałaś rację. Nie istotne. Miałem ale tym razem wyszedłem na ćwoka. Raz jeszcze PRZEPRASZAM !

Się nie powtórzy. Milczenie jest złotem, za każdym razem. Bez względu na ...


Ciekawe tylko, dlaczego Dorota nie pochwaliła się konfliktem? Przecież do tej pory udowadniała, że kocha takie starcia. Czyżby jakaś wstydliwa sprawa?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida