sobota 23-08-08, czytany: 11561 razy, autor: Amanda

Natalia Lesz chce się dobrze bawić

Dziś wieczorem zawalczy o Bursztynowego Słowika.

Sopot FestiwalSopot Festiwal / © KAPiF
To już ostatni w tym roku festiwal w Sopocie. Namnożyło się ich sporo, a każdy budzi emocje. Sopot Festiwal, który rusza dziś wieczorem, odbywa się pod patronatem telewizji TVN.

Już rano mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć uczestników konkursu o Bursztynowego Słowika oraz Bursztynowego Słowika publiczności.

W programie Dzień Dobry TVN (prowadzonym dziś w dwóch studiach – warszawskim i sopockim) wystąpiła Natalia Lesz. Ma ponoć mniejszą tremę, niż przed festiwalem w Opolu. Powiedziała, że chce się dobrze bawić.

Pojawiła się także konkurencja - Anna Wyszkoni z Wojciechem Łuszczykiewiczem, wokalistą grupy Video (który z radością wspominał "zieloną" noc w Sopocie oraz smarowanie drzwi). Wszyscy zapewniali, że się poznają i ogólnie jest fajnie.

Zobaczymy, jak będą walczyć o sympatię widowni. Oto lista polskich finalistów 45. konkursu Sopot Festiwal: Formacja Nieżywych Schabuff, For Teens, Natalia Lesz, Pectus, Video z Anną Wyszkoni. Gwiazdą będzie zespół Feel. Zwycięzca z tej grupy dojdzie do finału, w którym zmierzy się z zagranicznymi wykonawcami.

Kogo typujecie jako zwycięzcę półfinału?Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za tobą
jula&fabisz
Będę za tobą
NINJA I ZAKUPY W D...
Szusz Vlog
NINJA I ZAKUPY W D...
DY SZAFECZKA NA KO...
STYLIZACJETV
DY SZAFECZKA NA KO...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida