sobota 24-03-07, czytany: 5416 razy, autor: Zen Znienacki

Urbańska i Herbu¶ na wojnie?

Program Jak Oni ¦piewaj± zaczyna być ciekawy :)

Edyta Herbu¶Edyta Herbu¶ / © Kapif
Nie tak dawno temu pisali¶my o "wojence" między Dod±, a Edytk± Górniak.

Program Jak Oni ¦piewaj±zaczyna być naprawdę ciekawy i to nie ze względu na jego walory artystyczne (ich ocenę zostawiamy Wam), ale przede wszystkim dlatego, że dostarcza nam ciekawe materiały na plotki.

Jak informuje Fakt, od pierwszego odcinka programu toczy się "wojenka" między najmłodszymi uczestniczkami. Tancerki Natasza Urbańska i Edyta Herbu¶ po prostu się nienawidz±.

- Jestem pełna podziwu, że Edyta miała odwagę za¶piewać - skomentowała zło¶liwie umiejętno¶ci wokalne koleżanki Natasza Urbańska. Odk±d w materiale kręconym na potrzeby programu publicznie dała wyraz swojej niechęci do rywalki, w kulisach zawrzało! W rozmowach z ekip± i przyjaciółmi dziewczyny ponoć nie zostawiaj± na sobie suchej nitki - donosi Fakt.

Nas to naprawdę nie dziwi. :-) W końcu obie s± ostatnio na topie i maj± teraz swoje 5 minut. Rywalizuj± ze sob± i to normalne, że obie chc± zaistnieć. Hmm... swoj± drog± to już chyba zaistniały - każda na swój sposób. Chociaż przyznać trzeba, że większy dorobek artystyczny ma jednak Natasza - zobaczcie jej profil na Wikipedii.

No nic, czekamy na kolejne doniesienia z frontu...Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz cał± galerię »
Edyta Herbu¶
Edyta Herbu¶
Edyta Herbu¶
Edyta Herbu¶
edyta herbu¶
edyta herbu¶
edyta herbu¶
edyta herbu¶
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida