poniedziałek 08-09-08, czytany: 6232 razy, autor: Chiccariya

Jordan się boi

O ochronie, smarowaniu nóżek i wakacjach na Cyprze.

Katie PriceKatie Price / © PR Photos
Jordan i Peter Andre zostali zmuszeni do wynajęcia 24-godzinnej ochrony po tym jak odkryli, że ktoś chciał się włamać do ich posiadłości. Kiedy para razem z trójką swoich dzieci wróciła po wakacjach na Cyprze okazało się, że ktoś starał się dostać do środka ich rezydencji.

- Ktoś chciał się do nas włamać, gdy spędzaliśmy wakacje na Cyprze, dlatego podjęliśmy decyzję o wynajęciu firmy ochroniarskiej, która będzie pilnować naszego domu 24 godziny na dobę. Nie chcieliśmy psów ze względu na dzieci.- opowiada Katie Price.

Modelka opowiedziała także o swoich poparzeniach (to tak pasuje do sytuacji!):Podczas pobytu na Cyprze strasznie spaliłam sobie nogi. Smarowałam się co chwilę oliwką dla dzieci, a potem robiłam peeling, ale nadal wygląda to okropnie. Niedługo będę mieć zdjęcia do promocji moich najnowszych perfum, więc makijażyści będą mieć kupę roboty przy nakładaniu tony podkładów na moje nogi. A może trzeba było pomyśleć o smarowaniu przed wyjściem na plażę??? Grunt, że reklama nowych perfum poszła w eter.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
 Katie Price
Katie Price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida