sobota 13-09-08, czytany: 7678 razy, autor: Chiccariya

Mariah Carey się boi

Robi wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Mariah CareyMariah Carey / ©PR Photos
Mariah Carey robi wszystko, by nie dopuścić do opublikowania książki, która została napisana przez jej poprzedniego producenta Damion 'Damizza' Young. A czemu piosenkarka tak się boi?

Podobno w książce pojawią się informacje, które mogą zaszkodzić Mariah i zniszczyć jej reputację. Damion powiedział, że opisał w niej swój czteroletni związek z gwiazdą. Piosenkarka nakazała swojej pani adwokat Sonya Guardo, aby napisała list do niego, w którym przypomni mu o porozumieniu, jaki podpisał po zakończeniu współpracy między nimi, a które zakazuje mu ujawniania jakichkolwiek informacji z życia gwiazdy.

Niestety nie ona pierwsza i ostatnia ma takie kłopoty. Brat Madonny Christopher Ciccone w książce 'Life with My Sister Madonna' opisał ją jako wariatkę zakochaną w samej sobie. Britney Spears została opisana w książce swojej mamy 'Through The Storm: A Real Story of Fame and Family in a Tabloid World' jako niezrównoważona alkoholiczka. Chyba najgorsze jest to, że każda z osób, które publikowały swoje książki, była dla gwiazd kimś bliskim.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Beyonce & Mariah
Beyonce & Mariah
Mariah Carey
Mariah Carey
Mariah Carey
Mariah Carey
Mariah-Las Vegas
Mariah-Las Vegas
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida