wtorek 14-10-08, czytany: 20304 razy, autor: Playa Barbie

Kim jest Josef Hedinger?

Nadchodzi nowa gwiazda.

Josef HedingerJosef Hedinger / YouTube
Josef Hedinger - to chyba jedno z najgorętszych nazwisk internetu. I chociaż nie każdy kojarzy jego twarz, wiele osób zna jego utwór About Being Alone.

Wszystko zaczęło się od castingu do programu You Can Dance, kiedy Kuba Mędrzycki wzruszyły do łez Michała Piroga swoim tańcem do piosenki Hedingera. Po tym występie młody artysta stał się nagle gwiazdą internetu.

Josef Hedinger nie wydał jeszcze swej debiutanckiej płyty. Management artysty w USA, postanowił na początek, zamieścić debiutancki krążek (singiel) piosenkarza na portalu iTunes, by sprawdzić potencjalne zainteresowanie materiałem. Jednak pojawienie się płyty na półkach w Polsce i na całym świecie to tylko kwestia czasu.

Josef Hedinger ma 19 lat, pochodzi z Los Angeles, muzyką pasjonuje się od dziecka. Jest multi - instrumentalistą, sam komponuje i produkuje swoje piosenki. Jest także autorem wszystkich tekstów. Już jako 11–latek rozpoczął naukę gry na pianinie i śpiewu, jego muzycznymi idolami byli i są m.in. Stevie Wonder, Alicia Keys, Billie Holiday, czy Usher.

Josef nie wydał jeszcze debiutanckiej płyty. Management artysty w USA, postanowił na początek, zamieścić debiutancki krążek piosenkarza na portalu iTunes, by sprawdzić potencjalne zainteresowanie materiałem. Jednak pojawienie się płyty na półkach w Polsce i na całym świecie to tylko kwestia czasu. Zwłaszcza z takim startem na YouTube.Zobaczcie taniec Kuby i łzy Michała:Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
 Za każdym razem &...
Jula -Sylwester z tvn(SubskrybujOficjalny kanał JulaInfo)
Za każdym razem &...
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
SZUSZ(SUBSKRYBUJ ABY BYĆ NA BIEŻĄCO)
JEDZIEMY DO WŁOCH ...
zrób to sama szafe...
Stylizacjetv zrób to sam
zrób to sama szafe...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida