środa 15-10-08, czytany: 10587 razy, autor: Mignonne

Basia i Błażej odpadli z You Can Dance

Zaczęła się rywalizacja.

Basia DerkowskaBasia Derkowska / © KAPiF
Dzisiejszy odcinek podkreślił prawdziwość słów Michała Piróga, że jest to najlepsza szesnastka ze wszystkich edycji. Poziom jest naprawdę wysoki.

Pierwszy duet zatańczyli Ada i Błażej. Wylosowali salsę, a choreografię ułożył im Jhesus Aponte. Niestety nie było to idealne show. Po nich pokazała się Anita i Tomek w quickstepie. Agustin Egurrola był pod wrażeniem ich tańca. Autorem tego sukcesu był Maciej Zakliczyński.

Jako trzecia para pojawili się Wiola i Kamil. Ona mistrzyni świata w showdance, a on gwiazdor z Moulin Rouge. Piotr Jagielski ułożył ich jazz. Michał Piróg przyznał, że panna Fiuk wyrasta na jego faworytkę, z kolei Egurrola podkreślał, że udało im się stworzyć prawdziwą opowieść. Faktycznie był to jeden z najlepszych występów.

Kolejni w kolejce to Basia i Michał. Nad ich cha-cha czuwał Jhesus Aponte. Miał być ogień, a jak wspomniał Michał Piróg podeszli do siebie jak znajomi ze stołówki.

Następna para to Marcin i Iza. Mieli szansę pokazać się w tańcu nowoczesnym. Egurrola podsumował ich krótko: to było bardzo trudne i ... świetne. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Po nich prezentowali się Paulina i Karol. I tu niespodzianka. Pojawił się nowy choreograf. Hip-hop układał sam Roofi. Przewodniczący jury podkreślił, że ten styl dzięki ich show jest nowym odkryciem tego odcinka.

Jako przedostatni pokazali swoje umiejętności Klaudia i Kuba. Trafili na balet. Nie było jednak fajerwerków. Zatańczyli poprawnie.

Na koniec Justyna i Gabriel. Ich rock'n'roll obfitował w mnóstwo akrobacji. Joanna Szokalska zadbała, żeby widzowie nie przysnęli przed telewizorem. Na jury zrobiło to jednak średnie wrażenie.

To właśnie dzięki decyzji tych ostatnich solówki pokazali Basia, Kuba, Justyna, Gabriel, Ada i Błażej. Smsów zabrakło dla Basi Derkowskiej i Błażeja Górskiego. Oni jako pierwsi z finałowej 16 pożegnali się z tą edycją. Szkoda. Poziom jest tak wysoki, że żal każdego tancerza, który odchodzi.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Testy podkladów pu...
Stylizacjetv
Testy podkladów pu...
Jula - Kiedyś odna...
(SUBSKRYBUJ OFICJALNY KANAŁ JULA INFO POLUB FACEBOOKA)
Jula - Kiedyś odna...
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
SZUSZ
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
Teledysk do piosen...
Drugi singiel promujący nadchodzący 3 album juli
Teledysk do piosen...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida