czwartek 16-10-08, czytany: 14020 razy, autor: Playa Barbie

Koterski skończył się przez narkotyki?

Bez pracy, bez narzeczonej. A miał wszystko.

Michał KoterskiMichał Koterski / © KAPiF
Michał Koterski miał być telewizyjną maskotką. Niestety, z sympatycznego dziwaka szybko zrobił z siebie irytującego błazna. A to odbiło się na jego karierze, która nawet nie zdążyła nabrać rozpędu.

Misiek stracił pracę i narzeczoną, rzekomo przez używki. Dodatkowo w październiku 2007 roku został skazany za oszustwo na 7 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Sąd orzekł, że Koterski w listopadzie 2006 roku usiłował sprzedać zadłużone mieszkanie, którego nie był właścicielem.

- To dobry chłopak, ale kompletnie nie radzi sobie ze stresem - powiedziała dziennikarka Polsatu Życiu na gorąco. - To właśnie z tego powodu Nina Terentiew zdjęła jego show z anteny. Wcale nie chodziło o wyniki oglądalności, a o jego dobro. Tracił kontrolę nad zachowaniem. Trzeba było coś zrobić, bo to mogło się skończyć źle.

Narzeczona Beata Sadurska zostawiła go rzekomo, bo nie potrafił wybrać pomiędzy nią, a narkotykami i imprezami. A ona przecież ma syna, który patrzył na ich kłótnie.

- Dopiero gdy się wyprowadziła, Michał opamiętał się. Teraz stara się ją odzyskać. Beata go kocha. Ale wróci, tylko gdy on skończy z używkami i knajpami - mówi koleżanka Michała w rozmowie z magazynem.

Może jeszcze Misiek stanie na nogi? Tylko czy wtedy media będą go chciały przyjąć z powrotem?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida