poniedziałek 20-10-08, czytany: 9939 razy, autor: Playa Barbie

George Hamilton uwiódł swoją macochę

W wieku 12 lat uprawiał z nią seks!

George HamiltonGeorge Hamilton / TVShowcase
Najbardziej opalony amant amerykańskiego kina, George Hamilton (znany m.in. z popularnego niegdyś serialu Dynastia) po wielu latach nieobecności w mediach nagle do nich powrócił. I to jak!

Aktor wydał książkę będącą zbiorem wspomnień. Jednym z najciekawszych jest fakt, że w wieku zaledwie 12 lat Hamilton uprawiał seks z 28-letnią wówczas macochą. Co więcej, George dodaje, że "był chętny i nie widział w tym nic złego".

- Kiedy miałem 12 lat, miałem romans z macochą. Miała jakieś 28-30 lat - opowiada. - Ojciec nigdy się o tym nie dowiedział. To było bardzo normalne. [Macocha] sprawiła, że nie czułem się z tym źle. To nie było nic zdrożnego. Kiedy później byłem aktorem w Hollywood, spotkałem ją ponownie. Była piękna, mieliśmy wtedy swego rodzaju kontynuację...

Hamilton leżał w pokoju, kiedy romans się zaczął... June Howard, bo tak miała na imię, weszła do pokoju odziana tylko w peniuar i położyła się tuż obok swojego pasierba. Twierdziła, że chce się "poprzytulać", a skończyło się na utracie dziewictwa 12-latka.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
test kosmetyków tu...
stylizacjetv
test kosmetyków tu...
Subskrybuj oficjal...
Jula feat Fabsz Będę za toba klip
Subskrybuj oficjal...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida