wtorek 04-11-08, czytany: 10339 razy, autor: Playa Barbie

Steczkowska o Dodzie: Jej słowa nic nie znaczą

"Ona w swoim życiu powiedziała już tyle głupot, że kolejna niczego nie zmienia."

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska / © KAPiF

W najnowszym wywiadzie Justyny Steczkowskiej dla Gali powraca temat walki z Dodą. Trudno oczekiwać, że ktoś mógłby pominąć ten smaczny kąsek i zostawić całą sprawę. Tym bardziej, że Justyna o konflikcie mówi nader chętnie:

- Ona w swoim życiu powiedziała już tyle głupot, że kolejna niczego nie zmienia - twierdzi. Byłabym zmartwiona, gdyby coś takiego powiedział mi np. Mariusz Treliński, Irena Santor albo śp. Gustaw Holoubek... Wtedy te słowa głęboko by mnie dotknęły, bo to są artyści, którzy w swoim życiu osiągnęli tak wiele, że byłoby mi wstyd, że mają o mnie takie zdanie. Opinia Doroty Rabczewskiej nic nie znaczy.

Słowa Dody dotknęły ją jednak na początku, bo atak był dla niej szokiem.

- Byłam kompletnie zaskoczona, zażenowana i to było widać... niestety. Łatwo zejść do poziomu przeciwnika, ale sztuką jest się szybko pozbierać, stanąć prosto i poprowadzić program do końca. Ten atak był dla mnie zupełnie niezrozumiały. W scenariuszu nie było nic, co mogłoby ją urazić.

Tym bardziej, że - jak twierdzi Justyna - Gosia Andrzejewicz i Doda to naprawdę jedna półka.

- Gosia Andrzejewicz jest w pewnym sensie jej konkurencją, tak jak dla mnie Edyta Górniak, ale mimo to potrafimy szanować się wzajemnie, a nawet szczerze wspierać. Niepojęte jest dla mnie, że zaatakowała mnie już na wejściu, w pierwszym odcinku, a potem robiła to w każdym kolejnym. (...) Nieprawdą jest, że w przerwie płakałam i nie chciałam wrócić na lód. Owszem, po programie nie czułam się najlepiej. Miałam moment zawahania, bo pomyślałam, że powinnam się od tego odciąć. To nie jest mój świat i nie umawiałam się z producentami na takie „standardy”. Z drugiej strony poddać się? Odpuścić sobie naukę?

I tak w myśl samorozwoju Justyna kontynuuje przygodę z programem Gwiazdy tańczą na lodzie, w którym mowa o "ciągnięciu fleta", w którym popisy dawała Jola Rutowicz i w którym można usłyszeć, że jest się "głupią daltonistką".

Jeśli chcecie przeczytać cały wywiad, jest on dostępny na oficjalnej stronie Gali.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Justyna Steczkowsk...
Justyna Steczkowsk...
Justyna i Maciej
Justyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida