środa 05-11-08, czytany: 6283 razy, autor: Playa Barbie

Durczak: Kariera Lesz to kompletna klapa!

Czy to koniec Natalii?

Natalia LeszNatalia Lesz / © KAPiF

Maciej Durczak, były menedżer Dody i Michała Wiśniewskiego pozwolił sobie na ostrą krytykę "kariery" Natalii Lesz. Określenie to zasługuje na cydzysłów, bo jego zdaniem jest kompletną klapą.

Przypomnijmy: Natalia w mediach pojawiła się nagle. Później były podejrzane sprawy z SMS-ami wysyłanymi na nią, pochodzące z trzech numerów telefonów, hurtowe wręcz wykupywanie płyt, by ta mogła trafić do najlepiej sprzedających się.

Pomimo wszystkich tych zabiegów Natalia wciąż nie jest wielką gwiazdą. Durczak przekonuje, że to z powodu jej braku charyzmy.

- U nas bada się pojedyncze piosenki, a nie potencjał artysty - powiedział w wywiadzie dla Marketing & More. - Stąd mnóstwo niewypałów stworzonych i wypromowanych za duże pieniądze, ale niestrawnych dla publiczności. Dlatego np. kariera muzyczna wylansowanej za ogromne pieniądze Natalii Lesz okazała się kompletną klapą.

W poprzednim wywiadzie dla tegoż magazynu stwierdził, że nawet udział w Tańcu z gwiazdami nie przysłuży się jej:

- Nikomu nieznany aktor lub aktorka wchodzi do Tańca z Gwiazdami i zaczyna być nie tyle gwiazdą, lecz celebrytą. Zwykle tak zdobyta popularność trwa od jednego do pięciu odcinków. Potem celebryta przepada lub jest źle wspominany w mediach.

Czyżby Durczak zapowiadał koniec Natalii?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
Natalia Lesz
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida