sobota 08-11-08, czytany: 16230 razy, autor: Mignonne

Mateusz Ziółko i Blady Kris w finale

Kolejny półfinał Mam Talent za nami.

Mateusz ZiółkoMateusz Ziółko / © KAPiF


To był zdecydowanie najbardziej wyrównany półfinał pod względem poziomu programu Mam talent. Ciężko było wybrać faworyta.

Zaczęło się od Piotra Bugzela Elvisa. Swoje show zadedykował Małgosi Foremniak, która skomplementowała go stary jesteś do zjedzenia.

Po nim na scenie pokazało się Art Factory. Grupa taneczna z niewielkich Łosic pokazała, że można być ambitnym niezależnie od tego gdzie się mieszka. Niestety dla Kuby Wojewódzkiego było to banalnie (...) straszne, beznadziejne.

Z numerem trzy wystąpił Krzysztof Kadela Blady Kris. To jest pełnoprawny artysta. Ma pomysł na siebie.

Po nich pokazał się Jacek Witkowski. Jego akrobacje z sześcianem podobały się całemu jury. Jedyny rodzynek wśród sędziów powiedział Jesteś jednoosobowym efektem specjalnym. Nie bez uwagi przeszedł także jego kaloryfer na brzuchu.

Przyszedł także czas na to, na co czekała publika. Klaudia Walencik wykonała piosenkę Whitney Houston. Dziewczynka ma potężny głos. Niestety Agnieszka Chylińska uznała, że zachowuje się jak stara maleńka, a Kuba Wojewódzki poradził jej, żeby śpiewała kawałki, które nie pachną molami i są po polsku.

Po niej pokazali się barmani Marek i Tomek. Dynamiczna muzyka, niezłe popisy i efektowny finał. Wszystko to co powinno być w świetnym show. Wojewódzki zaprosił ich na swoje wesele. Foremniak doceniła to, że są bardzo sympatyczni. A Chylińska z racji tego, że jej kolega z jury może nigdy nie stanąć na ślubnym kobiercu, więc sama zapisuje się na ich usługi weselne.

Kolejnymi uczestnikami byli Swing Step. Z pewnością ich show należy zaliczyć do najweselszych. Foremniak słusznie skomentowała jak się Was ogląda, to się gęba sama śmieje. Wojewódzki tego jednak nie kupił.

Ostatni pokazał się góral z Zubrzycy Mateusz Ziółko. Zmierzył się z przebojem z Robin Hooda, który oryginalnie wykonywał Bryan Adams. Kiedy on śpiewa to łapie za serce. Kuba Wojewódzki powiedział, że piosenkarz jest drugim ziółkiem jakie na niego dobrze działa. Mimo to juror zwrócił uwagę, że takie talenty czasami przeradzają się w Szymona Wydrę i życzył mu, żeby był ziółkiem na przeczyszczenie dla wielu gastronomicznych wokalistów.

Widzowie byli zachwyceni Mateuszem i on jako pierwszy wszedł do finału. Drugie i trzecie miejsce według telewidzów zdobyli Blady Kris i Klaudia Walencik. Foremniak i Wojewódzki stanęli za Krzysztofem, Chylińska za Klaudią. Jury postawiło na oryginalność.
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Testy podkladów pu...
Stylizacjetv
Testy podkladów pu...
Jula - Kiedyś odna...
(SUBSKRYBUJ OFICJALNY KANAŁ JULA INFO POLUB FACEBOOKA)
Jula - Kiedyś odna...
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
SZUSZ
BĘDĄ BLIŹNIAKI(SUB...
Teledysk do piosen...
Drugi singiel promujący nadchodzący 3 album juli
Teledysk do piosen...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida