poniedziałek 10-11-08, czytany: 17208 razy, autor: Amanda

Jak imprezuje Edyta Górniak

I dlaczego Książkiewicz nie może pić.

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz / © KAPiF
W niedzielnym odcinku Rankingu Gwiazd poszukiwano osoby, która najbardziej lubi się bawić i ostatnia opuszcza imprezy. Mężczyźni, jako główną "imprezowiczkę" wskazali Weronikę Rosati (argument - "wychodzi ostatnia, bo lubi wiedzieć, co się działo na imprezie"), zaraz potem Joannę Liszowską i Weronikę Książkiewicz.

Ta ostatnia wyznała, że bardzo lubi chodzić na imprezy ze swoją... mamą i babcią, bo wszystkie uwielbiają taniec. Niestety, na alkohol panna Weronika nie może sobie pozwolić, bo trunki szkodzą jej na wątrobę. Dlatego Książkiewicz pije na imprezach wodę.

Edyta Górniak przyznała się, że chodzi tylko na imprezy, które ma zapisane w kontrakcie. Najbardziej zaś lubi zabawę w rodzinnym gronie - gdy jej mąż robi grilla, a ona śpiewa cygańskie piosenki nucąc na przykład "Ore ore...".

Wydało się też, że poszaleć lubi Ola Kwaśniewska. Książkiewicz zwierzyła się, że spędziła kiedyś z prezydentówną szalony czas.

A poniżej zdjęcie zrobione w czerwcu tego roku. Widać na nim wyraźnie, że alkohol szkodzi nie tylko wątrobie Weroniki Książkiewicz.

Weronika KsiążkiewiczPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
weronika książkiew...
weronika książkiew...
Weronika i angelin...
Weronika i angelin...
Weronika Książkiew...
Weronika Książkiew...
Weronika Książkiew...
Weronika Książkiew...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida