czwartek 20-11-08, czytany: 20061 razy, autor: Amanda

Sara May o Steczkowskiej: Cyckami świeci aż miło

A ludziom kit wciska, jaka to ona pokrzywdzona przez tabloid.

Sara MaySara May / © KAPiF
Sara May, która niedawno skrytykowała Edytę Górniak za jej najnowszą piosenkę, teraz wytoczyła armaty przeciwko Justynie Steczkowskiej.

Zaczęła od totalnej krytyki występów piosenkarki w programie Gwiazdy tańczą na lodzie. (Cytujemy zgodnie z oryginalną pisownią):

Wyje i wije się a ludzie i tak mają ją gdzieś. Zanudza widzów, zniechęca do oglądania. Jest niesympatyczna i nieapetyczna. Niewypał jakich mało. I jeszcze to coś próbuje ustawić się na jednej półce z wybitną postacią polskiej piosenki czyli Górniaczką (w wywiadzie Gala). Pochlebia sobie i chce wmówić ludziom, że ona jest z tej wyżej półki, z extra ligi.

W dalszej części swego jadowitego wywodu May wyśmiewa słaby głos Steczkowskiej:

Głos jej zanika, jest cienki, słabiutki i niepodparty przeponą. Braki dykcyjne, intonacyjne i interpretacyjne nadrabia miną divy. Wszystkie niedoróbki chowa pod długimi kieckami.

Blogerka stawia znak równości między Steczkowską a muzyczną hochsztaplerką i blagierstwem. Szczyt złośliwości Sara May osiąga krytykując wizerunek medialny Steczkowskiej i jej "pozowanie" na niewinną. Pisze tak:

Cyckami świeci aż miło. Paraduje na imprezie w przezroczystej sukienusi od dołu do góry. A ludziom kit wciska, jaka to ona pokrzywdzona przez tabloid. Kto kusi i prowokuje ten ma za swoje. Wyszło szydło z worka. Sreczkowska zawsze podkreślała, że nie weźmie udziału w rozbieranej sesji. W sumie po co ma się rozbierać skoro i tak chodzi goła.

Co sądzicie o tak ostrej krytyce Justyny Steczkowskiej?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
max kolonko sara m...
max kolonko sara m...
Jola nasza BOGINI
Jola nasza BOGINI
SEXOWNA Sara May ;...
SEXOWNA Sara May ;...
Inna
Inna
skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość05-03-16, 18:59, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Niech pani Sara May zastanowi się o kim mówi bo widocznie nie ma pojęcia a jeśli chodzi o panią Justynę Steczkowską przynajmniej zajęła się muzyka i robi znakomite płyty miałam takie szczęście usłyszeć jej muzykę na żywo i jestem pod wielkim wrażeniem . A nie tak jak pani Sara May o której słuch jakoś zaginał czyżby skończyły się gwiazdy na które można psy wieszać .

strony
1


Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida