piątek 06-04-07, czytany: 3869 razy, autor: Lola Gudinaf

Dzienniki Anne Nicole Smith

Kochała go... no właśnie - kogo ona kochała?

Anne Nicole SmithAnne Nicole Smith / PETA poster
Każdy chce trochę. Chociaż fragment... a nuż dowie się czegoś "brudnego". Wbrew pozorom dzienniki Anny Nicole Smith nie okazały się żadną szczególną rewelacją. Poza jedną rzeczą - króliczek wyznał w nich, że naprawdę kochał staruszka J. Howarda Marshalla, męża multimilionera, który umarł niedługo po ślubie.

Oczywiście różne są rodzaje miłości - może Anne była po prostu wdzięczna za to, że bogacz ożenił się z nią, wówczas 26-letnią striptizerką, której całą edukację stanowiła skończona szkoła podstawowa.

W swoich dziennikach A.N.Smith pisze:

Jest taki słaby i delikatny. Kiedy go dotykam, boję się, że coś mu się złamie. Jeśli Jezus zdecyduje się go zabrać, nie wiem, co zrobię. Kocham go tak bardzo, że boli mnie, gdy siedzę i patrzę, jak cierpi. Chcę go tylko dotknąć, aby wiedział, jak bardzo mi na nim zależy.

Nie spodziewaliście się tego, prawda? Przynajmniej nie większość. Tak czy inaczej, reszta jest dość typowa - Anne eksperymentowała z lekarstwami już od bardzo młodego wieku. Kochała jedzenie, narkotyki i zakupy. Nienawidziła tego, że mężczyźni chcą z nią cały czas uprawiać seks.

Taka lekturka kosztuje ok. 100 tys. dolarów. Cena niebotyczna, ale pewnie i tak nie trzeba będzie długo czekać na chętnego kupca.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARZECZONY KOMENTU...
SZUSZ (Subskrybuj kanal szusz)
NARZECZONY KOMENTU...
Youtube JulaInfo f...
Jula Nie zatrzymasz mne
Youtube JulaInfo f...
HAUL DOMOWY (Subsk...
MIESZKAMYTV
HAUL DOMOWY (Subsk...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida