środa 26-11-08, czytany: 17129 razy, autor: Amanda

Dziś w You Can Dance wybieramy finalistów

Jedna z czterech osób straci szansę na walkę o zwycięstwo.

You Can DanceYou Can Dance / © KAPiF
W You Can Dance zostały już tylko cztery osoby - dwóch chłopaków i dwie dziewczyny. Zwycięzcą programu zostanie jeden tancerz spośród tego grona: Wiola Fiuk, Gabriel Piotrowski, Adrianna Kawecka i Marcin Mroziński.

Przypomnijmy krótko sylwetki tancerzy, którzy zaszli już tak daleko:


Złota czwórka YCD


Wiola Fiuk - ma 22 lata, pochodzi z Siedlec, mieszka i pracuje w Warszawie. Jej styl to miks wszystkiego, z czym się w tańcu zetknęła. Emanuje energią, jej taniec jest lekki i potrafi wciągnąć widza bez reszty.


Złota czwórka YCD


Ada Kawecka - 16-latka o wojowniczym charakterze. Agustin Egurrola mówi, że to najmłodsza, ale czasami najbardziej dojrzała uczestniczka. W Barcelonie znokautowana podczas treningów przez b-boya, dotrwała aż do teraz.


Złota czwórka YCD


Gabriel Piotrowski - przedstawiany jako hiphopowiec, warsztat szlifował ucząc się przez 8 lat tańca towarzyskiego. To chłopak o wielu pasjach, mówi, że prawdziwym przełomem był moment, gdy trafił do studia tańca Fair Play i poznał ludzi z grupy Fair Play Kwadrat. Jego największym celem jest rozwój.


Złota czwórka YCD


Marcin Mroziński - ma 20 lat, mieszka w Łodzi. Ciągle uśmiechnięty optymista. W tańcu jest niezwykle wszechstronny, tworzy choreografie dyktowane humorem, jaki ma w danym momencie. Dąży do pokazania swojego własnego "ja", chce być oryginalny na tle innych.

Dzisiaj to widzowie zadecydują o tym, który z tancerzy odpadnie. Do finału przejdą trzy osoby. A co zobaczymy w programie? Jak podaje portal Youcandance, do walki o finał tancerzy przygotowuje Thierry Verger, mistrz mrocznej choreografii z I odcinka. Pod jego okiem tancerze trenowali układ do utworu Marilyna Mansona.

Wieczorem, po godzinie 22.00 zapraszamy na nasz portal do komentowania najnowszych doniesień z parkietu You Can Dance.

A teraz zobaczcie próbki umiejętności tanecznych najlepszych tancerzy III edycji programu.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
Patrycja Kazadi
finalisci i ja ara...
finalisci i ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
Łukasz Zęba ja ara...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida