czwartek 27-11-08, czytany: 21122 razy, autor: Amanda

Edyta Górniak: show z Dodą? Wykluczone!

Scenariusz programu leży w szufladzie.

DodaDoda / © KAPiF
Pamiętacie plotki o nowym show po tytułem Divy? Już rok temu w medialnym światku pojawiły się pierwsze informacje o scenariuszu do programu, który miała realizować firma Rochstar należąca do Rinkee Rooyensa. W programie widzowie mieliby śledzić rywalizację gwiazd w różnych konkurencjach. Zwyciężczyni miałaby wystąpić w wielkim koncercie zorganizowanym przez stację , która zorganizowałaby show na swej antenie.

Czas mija, a scenariusz niewykorzystany nadal leży w szufladzie. Dlaczego? Jako oficjalny powód pracownicy agencji producenckiej podają niemożność porozumienia z żadną stacją telewizyjną. Nieoficjalnie jednak mówi się, że największy problem dotyczy gwiazd, które miałyby w nim wystąpić.

Producent zaplanował udział w show czterech piosenkarek. Miałyby to być: Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Doda oraz Edyta Górniak. Tygodnik Życie na gorąco pisze, że największe opory przed występem ma Górniak, która nie chce konfrontacji z Rabczewską.

Gazeta podaje, że w czerwcu tego roku diva zrobiła awanturę przed nagraniami Rankingu Gwiazd, stawiając warunek, że w programie wystąpi tylko wtedy, gdy nie będzie w nim Dody.

Ile by nie było prawdy w tej plotce, jedno trzeba przyznać. Konfrontacja z Dodą może się okazać trudna do zniesienia, o czym najlepiej przekonuje się na własnej skórze Justyna Steczkowska. Może więc nie warto ryzykować?

Doda


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida