sobota 29-11-08, czytany: 13694 razy, autor: Amanda

Grupa Audiofeels wygra Mam Talent?

Jest kilka powodów.

Mam TalentMam Talent / screen You Tube
Jako że dziś mamy Andrzejki - wieczór wróżb i czarów, mamy dla Was przepowiednię. Oto ona: grupa Audiofeels z Poznania wygra w dzisiejszym finale Mam Talent.

Jest kilka powodów, które każą nam wyrokować w ten sposób.

Po pierwsze - sami chłopcy z Audiofeels na pytanie "Za co mogą Was pokochać miliony?" odpowiedzieli, że jest co najmniej osiem powodów. To faktycznie bardzo dużo, by typować ich jako zwycięzców. Wszystkie te "powody" są bardzo sympatyczne, utalentowane i - choć nie mają muzycznego wykształcenia - świetnie radzą sobie na scenie z różnorodnym repertuarem.

Po drugie - tak zadecydowali w Kozackiej Sondzie Czytelnicy (kilka tysięcy oddanych głosów) naszego portalu. A jak wiadomo, ich typowania najczęściej trafiają w samo sedno. Nie ma więc powodu, dla którego dziś miałoby być inaczej.

Audiofeels mają do siebie duży dystans. Czy wiecie na przykład, co się stanie, jeśli nie wygrają dzisiejszego finału? W takiej sytuacji ósemka z Poznania chce otworzyć hotel dla koni i pokrywalnię klacz. Innym pomysłem jest rozpoczęcie produkcji mleka AudioFeelnego. Dwóch z członków grupy planuje otworzyć bibliotekę.

To może już lepiej, żeby wygrali...

A jeśli jednak nasze wróżby się nie sprawdzą, chłopaki z Poznania zawsze mogą spróbować wybić się w branży kabaretowej. Bałtroczyk w miesiąc zrobi z nich gwiazdy.

Zobaczcie próbkę talentów Audiofeels. Więcej filmów (także ze słynną już piosenką Ona robi loda mu) znajdziecie na blogu Szlama.

Źródło: portal Mam Talent


Audiofeels
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Piotr Lisiecki Ara...
Kamil
Kamil
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida