sobota 29-11-08, czytany: 11478 razy, autor: Amanda

Anna Mucha lała dzisiaj wosk

Zobaczcie, co sobie wywróżyła.

Anna MuchaAnna Mucha / © KAPiF
W porannym programie Dzień Dobry TVN nie mogło dziś zabraknąć andrzejkowych akcentów. W studio gościły dwie panny - panna Anna Mucha oraz panna Joanna Jabłczyńska, które wróżyły sobie z wosku lanego na wodę.

Pomocną dłonią w interpretacji wróżb służyła Aida, która tak odczytywała przepowiednie, że właściwie trudno było wyciągnąć jakiekolwiek wnioski.

Anna Mucha powiedziała, że w jednej z wróżb wyczytała słowa "potencja" i "rozmach".

- Interpretuję to w sensie zawodowym - uściśliła aktorka. Co do miłości, powiedziała tylko, że pewnego razu ktoś przepowiedział jej, że we wrześniu spotka ważnego mężczyznę, ten ktoś nie sprecyzował jednak, o jaki rok chodzi. Wróżka Aida dopatrzyła się co prawda w wosku Muchy kształtu serca, ale sama zainteresowana nie drążyła tematu.

Wróżby wróżbami, ale jedno jest pewne - Anna Mucha na swoim blogu zapowiedziała wczoraj, że nie wyjdzie z Jak Oni Śpiewają, dopóki nie zaśpiewa piosenki Oczy czarne Violety Villas. Przypomnijmy, że aktorka jest typowana do opuszczenia programu właśnie dziś wieczorem. Czy pokona Tomasza Stockingera? Raczej nie ma wątpliwości...Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
Anna Mucha
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida