środa 03-12-08, czytany: 14577 razy, autor: Mignonne

Wiola Fiuk zmiażdzyła rywali

Funduje wyjazd Marcinowi.

Wiola FiukWiola Fiuk / © KAPiF
Dzisiejszy finał zaczął się od openingu, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy tej edycji. Miło było zobaczyć całą szesnastkę ponownie. Równie miło było patrzeć na Kingę Rusin w kolorowej, lekkiej sukience.

Potem przyszedł czas na duety, w którym Panowie pokazywali swoje umiejętności u boku Wioli. Po raz pierwszy w historii polskich edycji You Can Dance w finale będzie walczyć tancerka i tancerz.

Gabriel Piotrowski i Marcin Mroziński musieli powalczyć o finał w solówkach. Ten pierwszy dodał do swojej pokaz niezłego kaloryfera na brzuchu. Ten drugi przekazał tony pozytywnej energii. Obaj wybrali hip-hop. Egurrola podkreślał, że były to występy na najwyższym poziomie. Wybór był tym trudniejszy, że chłopcy nie mieli w sobie cienia męskiej rywalizacji. Stali obok siebie jako przyjaciele i profesjonaliści. Widzowie decydowali do ostatniej minuty. Tancerze szli łeb w łeb. Minimalną różnicą głosów do finału wszedł Gabriel.

Finaliści pokazali się razem w rewelacyjnej choreografii. Jury życzyło im powodzenia, chociaż lekko faworyzowało Wiolę.

Wreszcie przyszedł czas na ostatnie dwa występy. Ona w romantycznej żółtej sukience fruwająca nad sceną, a on liryczny w czarnej rozpiętej koszuli. Każdy spodziewał się po nim kolejnego hip-hopu, a tutaj pozytywne zaskoczenie.

Kiedy jednak pokazano wyniki cząstkowe różnica głosów była miażdżąca. Wiola dostała 80% głosów. Potem w ramach przerywnika pokazała się reszta tancerzy trzeciej edycji w energetycznym układzie, do którego wciągnęli publiczność.

Na koniec to na co czekaliśmy tyle odcinków. Agustin ogłosił wyniki. III edycję You Can Dance wygrała po raz pierwszy w historii polskiej wersji show, a drugi raz w historii całego YCD, kobieta - Wiola Fiuk. Na Broadway nie jedzie sama. Ze swoich stu tysięcy zafunduje wyjazd Marcinowi! To się nazywa gest.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Nieznana przepaść ...
Jula feat DZK
Nieznana przepaść ...
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
Szusz(subskrybuj aby być na bieżąco)
WRÓCILIŚMY,DWA DNI...
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
stylizacjetv
JAKĄ SZKOŁĘ WYBRAĆ...
ALEX WE VLOGU & ZA...
Julia Kobus
ALEX WE VLOGU & ZA...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida