poniedziałek 08-12-08, czytany: 28070 razy, autor: Amanda

Co ukrywa Doda?

Konspiracja na siedzeniu samochodu.

DodaDoda / © KAPiF
Ani romans Dody Z Kubą Czajczyńskim, ani tym bardziej żadne fascynacje Radka Majdana nie zamieniły się w coś poważnego. Dla śledzących jej życie mediów jest jasne - Rabczewska na dobre wróciła do swego byłego męża.

Tygodnik Imperium TV pisze o konspiracji, jaką para uprawia przed oczami paparazzi. Ponoć kiedy fotoreporterzy nakryli parę na schadzce w restauracji Buffo, Doda skulona przemykała między samochodami, by w końcu niemal położyć się na przednim siedzeniu auta.

Wśród pamiętnych uników gwiazdy były też zmyłki w podwożeniu Majdana - Doda udawała, że się z nim żegna, by po chwili jechać z nim do swojego domu.

- Majdan pękł - mówi jego kolega z drużyny. - Kłóci się z Doris, jak ją nazywa, ale i kocha. Kiedy Doroty nie ma w pobliżu, nie może skupić się nawet na grze w piłkę. Wrócił do niej i godzi się na wszystkie warunki.

Nikt już chyba nie ma wątpliwości, że ta dwójka jest znów razem. Radek zamieszkał w apartamencie byłej żony. Gazeta pisze, że pozbawiony prawa jazdy z powodu nadmiernej liczby punktów karnych, prosi teraz Dorotę, by podwoziła go na treningi. Co więcej, oboje planują ponoć wspólne święta z jej rodzicami.

Nie liczylibyśmy jednak na zbyt długi spokój. W końcu wcześniej czy później Dodzie znów przyda się chwila ostrzejszej autopromocji.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida