czwartek 25-12-08, czytany: 10234 razy, autor: Chiccariya

Camila Alves i jej kolekcja torebek

Nawet nie ma zamiaru ich promować.

Camila AlveCamila Alve / © PR Photos
Camila Alves postanowiła, że chce projektować torby, ale niestety ma problem z ich sprzedażą. I nie chodzi o to, że nikt nie chce ich kupować,po prostu nie ma kto ich promować.

Cena torebek z kolekcji Muxo waha się od 1 000 do 2 000 dolarów. Jednym z partnerów został butik Kitson, który niestety ale już będzie chciał zrezygnować ze współpracy. Camila nawet nie postarała się pojawić w butik,pomimo tego, że zaproszenie zostało jej wysłane aż trzy razy.

- Kitson już nigdy nie będzie współpracował z Panią Camilą Alves. Kupiliśmy 12 modeli torebek i po czterech miesiącach zostało nam nadal 6. Jest to jedna z najgorzej sprzedających się kolekcji w naszym butiku. - powiedział pracownik Kitsona.

Przedstawiciel Alves jednak wszystkiemu zaprzecza.

- Kolekcja sprzedaje się świetnie. Ciąlge przychodzą nowe zamówienia. A zarzuty Kitsona to kłamstwo. Nie dostaliśmy żadnych zaproszeń, więc to chyba nie jest wina Camili, tylko samego butiku

Z drugiej strony inne gwiazdy, takie jak Jessica Simpson czy Nicole Richie same proponują, że pojawią się na promocji swoich wyrobów.

Tu możecie obejrzeć torebki z kolekcji Muxo


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
Camila Alves
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida