sobota 27-12-08, czytany: 7051 razy, autor: Niyaz

Reese Witherspoon i martwe szopy

W zamrażarce.

Reese WitherspoonReese Witherspoon / © PR Photos
W niedawnym wywiadzie Reese Witherspoon opowiedziała, jak będąc jeszcze dzieckiem zakładała się ze swoim bratem, które z nich odważy się dotknąć martwego szopa albo wiewiórki.

- Mój ojciec był lekarzem w Tennessee. Ludzie często płacili mu za pomoc, przynosząc różne rzeczy. Nierzadko były to świeżo złapane w sidła zwierzęta. Ojciec przyjmował te wszystkie dary, a truchła wsadzał do zamrażarki. Ja i John zawsze podpuszczaliśmy się nawzajem: kto dotknie martwego szopa? Te martwe zwierzaki nas przerażały. Pewnego razu jakiś mężczyzna zapłacił ojcu martwą, obdartą ze skóry wiewiórką. Tata trzymał ją w zamrażarce przez trzy lata! Był taki okres, że baliśmy się z Johnem nawet przejść obok zamrażarki, a zakładaliśmy się o to, kto odważy się spojrzeć na martwe zwierzątko - wyjawiła Reese.

Aktorka została też spytana o to, jakie prezenty najbardziej lubi dawać bliskim:

- Zdecydowanie rośliny. To może wydawać się nudne i oklepane, ale myślę, że podarowanie komuś sadzonki drzewka, które będzie rodziło owoce, to coś naprawdę miłego i praktycznego. Są o wiele lepsze, niż bibeloty, którymi nie zawsze trafimy w gust obdarowywanego, a które tylko zajmują miejsce.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Reese Witherspoon,...
Reese Witherspoon,...
Ava Phillipe
Ava Phillipe
Reese Witherspoon,...
Reese Witherspoon,...
Reese Witherspoon,...
Reese Witherspoon,...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida