poniedziałek 05-01-09, czytany: 30468 razy, autor: Amanda

Koniec romansu Katarzyny Cichopek?

Musi zostać wierna.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek / © KAPiF
Romans Katarzyny Cichopek z Polsatem trwał długo i był korzystny dla obu stron układu. Nina Terentiew miała lubianą przez tłumy prezenterkę, Kasia czerpała ze współpracy zyski finansowe i podkręcała sobie popularność.

Dzisiejsze gazety przyniosły jednak wiadomość o rychłym końcu owego "romansu". Wszystko wskazuje na to, że Cichopek pójdzie swoją drogą.

Imperium TV donosi, że, ku niezadowoleniu Niny Terentiew, aktorka odmówiła udziały w sylwestrowej imprezie Polsatu. Wybrała bal w Zakopanem. Jej miejsce na Placu Konstytucji w Warszawie, gdzie odbywał się sylwester Polsatu, zajęła Iza Miko.

Skąd taka decyzja? Czy Cichopek nie zależy już na współpracy ze stacją? Fakt pisze, że aktorka została zmuszona do wyboru. Producenci Tancerzy, w których zagra Cichopek, nie chcą, by w sobotę wieczorem, gdy Dwójka będzie emitować swój serial, na antenie Polsatu Kasia prowadziła show Jak Oni Śpiewają. Postawiono ją więc przed ultimatum - show albo serial.

Źródła gazety twierdzą, że Cichopek wcale nie jest łatwo się zdecydować. Rezygnując z prowadzenia programu straci szansę na zarobienie nawet 150 tysięcy złotych (za wszystkie odcinki). Rezygnując z filmu, może odebrać sobie możliwość wypłynięcia na szersze wody... o ile film się spodoba.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Katarzyna Cichopek...
Kasia i Marcin
Kasia i Marcin
Siostry?
Siostry?
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida