niedziela 15-04-07, czytany: 3694 razy, autor: Playa Barbie

Oto przesłanie Britney Spears

Britney Spears jeszcze nie wydobrzała. Zobaczcie filmik!

Britney SpearsBritney Spears / youtube
Ponoć już przestała pić i ćpać...

Tylko że ten dziwny, trochę chory monolog dowodzi zupełnie czego innego.

Miała śmiać się z dziennikarzy, ale jej sarkazm nie ociera się nawet o ksztynę polotu. Po tej wypowiedzi przestaję wierzyć w poprawę Britney Spears:

Tak, um, jakby, chcę po prostu powiedzieć, jak fajny jest nasz świat. Jest taki fajny, że zaraz się popłaczę. Bo nasz świat jest taki fajny. Nie no, naprawdę jest, bo... Boże... jak jednego dnia zobaczyłam jakby ten magazyn... I spojarzałam na niego i powiedziałam, że jestem w ciąży. I jak poszłam do mamy i byłam jakby "o mój Boże", a mama wiedziała. Miała jakby rację. Jak zawsze wierzę, w to co każdy czyta. Bo jestem. Naprawdę jestem w ciąży.

I wtedy jak poszłam do...um...no do tej osoby i jak zobaczyłam że "USA Today", jak no wiesz że dużo piję. I to było TAKIE PRAWDZIWE! TO BYŁO TAKIE PRAWDZIWE! I to wtedy było jakby dziwne, bo wtedy jakby każdy...jak, no wiesz, po prostu każdy wierzy w to co czyta. Bo jakby wszyscy moi współpracownicy wierzieli co robili jak wysyłali mnie na odwyk. Jakby wiedzieli co robią. Bo to jakby takie dziwne jak wspaniały i fajny jest nasz świat. I jak nikt po tym nie będzie o tym mówił. Bo nasz świat... jest taki fajny. Więc to wszystko co chciałam powiedzieć. Więc ok, pa.


Brit ma co najmniej dziwne poczucie humoru. Nie wiadomo, czy przedrzeźnia siebie, dziennikarzy, czy czytelników. I czy naprawdę jest się z czego śmiać?
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
Britney Spears
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida