wtorek 20-01-09, czytany: 15031 razy, autor: Amanda

Kora o majtkach Dody

"Przychodzą ludzie, którzy reprezentują kompletnie inne wartości".

KoraKora / © KAPiF
Kora rozpoczęła właśnie solową karierę. Działalność Maanamu została zawieszona, głównie z powodu słabego kontaktu z Markiem Jackowskim. Tym perypetiom w dużej mierze został poświęcony wywiad, jaki z wokalistką przeprowadziła Gala.

Kora nie ma złudzeń, na jakim świecie żyje. Nawiązując do zachowań Jackowskiego mówi tak:

My utrzymujemy się na rynku, ale przychodzą ludzie, którzy reprezentują kompletnie inne wartości. W poważnych mediach dziennikarze zastanawiają się, czy Doda miała majtki, czy ich nie miała. I to numer za numerem. Czy on tego nie widzi, że świat jest taki, jaki jest?.

Jackowska, która o Dodzie wypowiadała się zawsze w wyważony i racjonalny sposób, mówi coś jeszcze opisując przyczyny depresji, na którą zapadała:

Ludziom się wydaje, że co to takiego – wyjść na scenę i zaśpiewać. Nie zdają sobie sprawy, z jak wielką samotnością wiąże się ten zawód, z jak wielką destabilizacją życia osobistego. Poza tym to są nie tylko koncerty, ale także podróże po sześćset kilometrów tam i z powrotem oraz promocja, która w dzisiejszych czasach wymaga równie wielkiego wysiłku co granie. I większość artystów traktuje ją jak dopust boży. No, chyba że się jest Dodą…

Czyżby Doda była dziś głównym wyznacznikiem tego, co dzieje się w branży muzycznej?

Cały wywiad znajdziecie w Gali.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
Kora
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida