poniedziałek 16-04-07, czytany: 4580 razy, autor: Mignonne

Wi¶niewski ostrzega Rubika

Michał Wi¶niewski przestrzega kolegę.

Michał Wi¶niewskiMichał Wi¶niewski / © KAPiF / K333601F/K328120F
Na swoim blogu Michał Wi¶niewski ostrzega Piotra Rubika. Przed czym, a raczej przed kim? Przed znienawidzon± przez niego Katarzyn± Kanclerz, menadżerk± kompozytora.

Od dawna wiadomo, że Wi¶niewski szczerze nienawidzi pani Kanclerz. Zaczęło się od tego jak Mandaryna zwi±zała z ni± swoj± karierę. Michał wini menadżerkę za rozpad swojego poprzedniego małżeństwa. Teraz wzi±ł się za przestrzeganie znajomych z branży przed jego wrogiem.

Lider Ich Troje pisze na blogu:mówię do kolegi Rubika, ponieważ mieli¶my tego samego menago:jeste¶ w strasznej dupie, jeste¶ ugotowany. Wi¶niewski uważa, że z racji tego, że sprzedał o kilka milionów płyt więcej ma rację.

Rubik usłyszał: widzę tego kaszalota, który w Twoje pięć minut wyciska z ciebie ostatnie poty ... pławi±c się w Twoich pieni±dzach. To samo zrobiła z Mandaryn± (...)I co wyszło? Widziałe¶-Sopot!

Najciekawsze zostawili¶my na koniec: Chłopaku - nie b±dĽ debilem! Generalnie jeste¶ dobrym kompozytorem - ale nie b±dĽ idiot±.

Ciekawe co na to Piotr Rubik. Niestety tego Wi¶niewski nie napisał.

Wojna z pani± Kanclerz zatacza coraz szersze kręgi. Lider Ich Troje chce ustrzec cały show biznes przed ni±. Jak widać ma takie poczucie misji.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz cał± galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mam± Fab...
*Michał z Mam± Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. B±dĽ pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida