poniedziałek 16-04-07, czytany: 4567 razy, autor: Mignonne

Wiśniewski ostrzega Rubika

Michał Wiśniewski przestrzega kolegę.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / Š KAPiF / K333601F/K328120F
Na swoim blogu Michał Wiśniewski ostrzega Piotra Rubika. Przed czym, a raczej przed kim? Przed znienawidzoną przez niego Katarzyną Kanclerz, menadżerką kompozytora.

Od dawna wiadomo, że Wiśniewski szczerze nienawidzi pani Kanclerz. Zaczęło się od tego jak Mandaryna związała z nią swoją karierę. Michał wini menadżerkę za rozpad swojego poprzedniego małżeństwa. Teraz wziął się za przestrzeganie znajomych z branży przed jego wrogiem.

Lider Ich Troje pisze na blogu:mówię do kolegi Rubika, ponieważ mieliśmy tego samego menago:jesteś w strasznej dupie, jesteś ugotowany. Wiśniewski uważa, że z racji tego, że sprzedał o kilka milionów płyt więcej ma rację.

Rubik usłyszał: widzę tego kaszalota, który w Twoje pięć minut wyciska z ciebie ostatnie poty ... pławiąc się w Twoich pieniądzach. To samo zrobiła z Mandaryną (...)I co wyszło? Widziałeś-Sopot!

Najciekawsze zostawiliśmy na koniec: Chłopaku - nie bądź debilem! Generalnie jesteś dobrym kompozytorem - ale nie bądź idiotą.

Ciekawe co na to Piotr Rubik. Niestety tego Wiśniewski nie napisał.

Wojna z panią Kanclerz zatacza coraz szersze kręgi. Lider Ich Troje chce ustrzec cały show biznes przed nią. Jak widać ma takie poczucie misji.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida