piątek 30-01-09, czytany: 22467 razy, autor: Mignonne

Ivana Trump u Ewy Minge

Jedna z najbogatszych kobiet świata kupuje u Polki.

Ewa MingeEwa Minge / © KAPiF
Ewa Minge po raz drugi pojawiła się na paryskim Tygodniu Mody. Tym razem pokazała kolekcję jesień-zima 2009-2010. Francuzki poprzednio tłumnie przybyły na pokaz. Jak poszło jej tym razem?

Wygląda na to, że lepiej. Zainteresowana tą kolekcją była jedna z najbogatszych kobiet świata, Ivana Trump. Celebrytka przyszła zresztą w kreacji zaprojektowanej przez Polkę.

- Mimo,że Ewa od dawna mówiła,że na pokazie będzie Ivana Trump, to nie mogłem w pełni uwierzyć, że na pewno pojawi się w Hotel de Crillon - opowiada Piotr Ostrach, doradca medialny sławnych i bogatych. W końcu to
jedna z najbardziej znanych i najbogatszych kobiet świata z mocno napiętym kalendarzem imprezowym. Okazuje się, że dla Ewy Minge znajdzie czas. Ivana przyszła punktualnie. Towarzyszył jej znajomy Adrien Jolivet. Pokazała się w pięknym stroju zaprojektowanym przez... Ewę. Po pokazie pierwsza podbiegła z gratulacjami.

Bogaczka zamówiła podobno kilka kreacji. Czyżby wreszcie polskie projekty miały wejście na międzynarodowe salony? Miejmy nadzieję, że po Trump będą inne sławy.Ewa Minge Ivana Trump
 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
(subskrybuj kanał ...
szusz HAUL KOSMETYCZNY Z DM
(subskrybuj kanał ...
3 FRYZURY NA JESIE...
Stylizacje Hairstyles
3 FRYZURY NA JESIE...
6 VLOG W DOMU
szusz vlogmas
6 VLOG W DOMU
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida