sobota 07-02-09, czytany: 29346 razy, autor: X-cess

Czyj to brzuch? (FOTO)

Ale to nie koniec jej tatuaży.

Kat Von DKat Von D / © PR Photos
Osoby, które mają tatuaże twierdzą, że można wpaść w uzależnienie od nich. Niektórym kojarzą się one tylko z narkomanami, recydywistami, kryminalistami, inni uważają je za dzieła sztuki.

Kat Von D to jedna z najbardziej znanych kobiet wykonujących tatuaże. Popularność przyniósł jej w szczególności program Miami Ink. Jest specjalistką w swoim fachu i zdecydowanie to widać.

Choć jej ciało, łącznie z twarzą ozdabiają tatuaże, twierdzi, że "Tatuowanie się jest do d*** i wiem co mówię, bo boli jak cholera!". Swój pierwszy tatuaż wykonała koledze w wieku 14 lat, była to czaszka znany z płyt grupy Misfits. A gdzie Kat szkoliła swój warsztat?

- Jestem samoukiem. Pier**** szkoły uczące tatuowania. Prowadzą je zadufani kretyni, którzy próbują wydoić nastolatków na kasę – powiedziała w rozmowie z PunkTV.

Mało kto wie, że jest również miłośniczką muzyki poważnej. Jej babcia była znaną niemiecką pianistką, która zaraziła swoją miłością wnuczkę. Von D od najmłodszych lat uczyła się gry na fortepianie, a ponieważ uwielbiała Beethovena, uwieczniła na swoim udzie jego postać.

Poniżej możecie obejrzeć jak prezentują się wszystkie tatuaże Kat

Foto 1
Foto 2
Foto 3Kat Von DPolecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Ville Valo&Kat von...
Ville Valo&Kat von...
Ekipa Miami Ink
Ekipa Miami Ink
Ekipa Miami Ink
Ekipa Miami Ink
Kat von D
Kat von D
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida