poniedziałek 16-02-09, czytany: 7347 razy, autor: Playa Barbie

Chris Brown przeprasza za pobicie

Dopiero teraz?

Chris BrownChris Brown / © PR Photos
Wczoraj Chris Brown oficjalnie wypowiedział się na temat domniemanego pobicia Rihanny. Skruszony raper przeprasza, ale wszyscy pytają: "Dlaczego dopiero teraz?"

Słowa nie są w stanie wyrazić tego, jak bardzo jest mi przykro tego, co miało miejsce. W tej chwili szukam pomocy u mojego pastora, mojej matki i wszystkich tych, któtrych kocham. Z pomocą Boga stanę się lepszą osobą - brzmi oświadczenie.

Wiele z tego, co pojawia się w mediach, jest nieprawdziwe. Chciałbym móc powiedzieć o tym więcej, ale muszę czekać, aż rozwiążą się kwestie prawne poza tym, że nie publikowałem żadnych notek na Facebooku, blogach i nigdzie indziej. Te publikacje zamieszczane pod moim nazwiskiem są sfałszowane - zapewnia.

19-latek oskarżony jest o ciężkie pobicie Rihanny. Krótko po incydencie na jego koncie na Facebooku pojawiła się informacja: "Niedługo przekonacie się, jak było naprawdę!", w której Brown sugerował, że piosenkarka ponosi dużą winę za to, co zaszło. Teraz zapewnia, że notka nie jest jego autorstwa. Co jeszcze wypłynie?


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Karrueche Tran
Karrueche Tran
karrueche tran
karrueche tran
 karrueche tran i ...
karrueche tran i ...
 karrueche tran
karrueche tran
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida