wtorek 17-02-09, czytany: 15620 razy, autor: Amanda

Sarah Blewden nie może boksować przez sztuczne piersi

Mogłyby wybuchnąć.

Sarah BlewdenSarah Blewden / mirror.co.uk
25-letnia modelka Sarah Blewden jest zapaloną bokserką. Sport zaczęła uprawiać hobbystycznie, żeby poprawić kondycję. Kiedy jednak okazało się, że świetnie sobie radzi w tej dziedzinie, postanowiła zająć się nią na poważnie.

Marzeniem Blewden jest udział w Olimpiadzie, która odbędzie się w 2012 roku w Londynie. Choć na razie damski boks nie jest dyscypliną olimpijską, być może zostanie on włączony do listy olimpijskich konkurencji.

Tymczasem modelka, która 6 lat temu powiększyła sobie piersi z rozmiaru 32B do 32C ma problem. Brytyjska Federacja Bokserska nie chce dopuścić kobiety do udziału w zawodach międzynarodowych bojąc się ewentualnego zetknięcia sztucznych piersi Blewden z bokserską rękawicą. Lekarze twierdzą, że cios oddany w implanty może zakonczyć się trwałym uszkodzeniem piersi.

Sama zainteresowana lekceważy zagrożenie i wspiera się opinią swego chirurga. Jego zdaniem nawet po silnych uderzeniach piersi zawodniczki nie wybuchną.

Ciekawe ilu mężczyzn trzyma teraz kciuki, by Federacja wydała jednak pozytywną opinię na temat udziału Sary w zawodach. Byłoby na co popatrzeć! 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
*Czyta M. Wiśniews...
*Mirka Szychowiak-Układ*
*Czyta M. Wiśniews...
*Tęsknię*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Tęsknię*
73 Questions With ...
Vogue
73 Questions With ...
*Wystarczysz mi*
*M.Wiśniewski ("Nierdzewny" nowa płyta MW )*
*Wystarczysz mi*


loading...


skomentuj:Wasze komentarze (1): sortuj ↓

gość22-11-15, 05:48, cytuj Oceń ten komentarz: oceń na plus0 oceń na minus0 

Zainicjować rąbać w golfa czy nie?Wydaje mi się że wskazane jest zaciekawić się golfem. Sport ten po coś koło tego stu latkach wchodzi jako dyscyplina Olimpijska. W naszym kraju pojawią się nowe pola golfowe i sklepy golfowe. W golfa można zagrać naprawdę za 50 pln za dojście na pole co zajmuje plus minus 5 godzin. Wobec tego to nie jest taki drogi sport jak się powszechnie myśli. Kompletny zestaw bejsboli golfowych razem z torbą golfową można nabyć już za 1000-1200 Pln.

strony
1


Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida