poniedziałek 02-03-09, czytany: 15857 razy, autor: Playa Barbie

Czy Edyta Górniak ma problemy emocjonalne?

I dlaczego nie zrobiła międzynarodowej kariery?

Edyta GórniakEdyta Górniak / © KAPiF
O tym, że Edyta Górniak jest osobą egzaltowaną, wiedzą wszyscy. Na zawołanie płacze, zmienia nastroje niczym dojrzewająca panna... Osobowość gwiazdy? Niektórzy przypuszczają, że chodzi o coś innego.

Twoje Imperium donosi, że wiele osób uważa wokalistkę za niezrównoważoną psychicznie. Oczywiście większość z nich to "byli współpracownicy".

Potrafi błyskawicznie zakochać się, uznać kogoś za przyjaciela na całe życie, ale wystarczy, że ktoś powie o tej osobie coś niekorzystnego, by Edyta bez słowa wyjaśnienia zerwała z nią intensywny kontakt - czytamy.

- Jedni są silni i radzą sobie w każdej sytuacji, inni mają huśtawki nastrojów. Dość popularną przypadłością gwiazd jest osobowość borderline na pograniczu psychozy i nerwicy, która wymaga terapii - wyjaśnia tygodnikowi psycholog leczący gwiazdy.

Edyta Górniak ma za sobą trudne dzieciństwo, twierdzi, że była molestowana seksualnie... Takie rzeczy zostawiają ślady, zwłaszcza u wrażliwców.

- Ona tylko swojemu charakterowi zawdzięcza to, że nie udało jej się zrobić kariery za granicą. Dobrze pamiętam, jak nagrywała swą płytę w Londynie, w tym samym studiu, co Tina Turner. Tyle, że Tina załatwiła sprawę w tydzień, a Edyta w miesiąc nie mogła się uporać. Towarzyszyło jej tam kilka asystentek. Jedna dbała o właściwą temperaturę powietrza w studiu, druga parzyła Edzi herbatę rumiankową z miodem, trzecia układała jej włosy - opowiada znajomy. - Wtedy sesję zdjęciową robił Edycie wyśmienity fotograf, który pracował na przykład z Madonną, ale oczywiście naszej Edytce nie mógł dogodzić. Niezadowolona z efektów jego pracy zażyczyła sobie poprawiać te zdjęcia w programie komputerowym i to koniecznie w Polsce. Umowa szybko została zerwana.
 
Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida