sobota 21-04-07, czytany: 20729 razy, autor: Playa Barbie

Samusionek wraca na salony

Starannie dopracowany image to klucz do sukcesu.

Anna SamusionekAnna Samusionek / © KAPiF / K336615F
Po przegranej w "Tańcu z gwiazdami" Anna Samusionek tylko na chwilę zaszyła się w domowym zaciszu. W czwartek powróciła na salony i widać, że przygotowała się do tego starannie. Jej sukienka była tak opięta, że biust aktorki wypłynął z dekoltu, tworząc dwie gigantyczne poduchy - podaje Fakt.

Niestety, nie tylko dziennik krytykuje aktorkę. Annie Samusionek od dawna zarzuca się, że utrzymują ją coraz to nowi partnerzy. I być może jej dekolt jest przynętą, aby tym razem złowić nową, grubą rybę.

- Ona żyje z facetów! Co trzy miesiące jest ktoś inny, kto ma kasę! - powiedział Faktowi jej byłyt mąż, Krzysztof Zuber. - Nie ma żadnych pieniędzy oprócz tych, które ma od kolesiów. Ja płacę 1500 zł alimentów miesięcznie, a ona cały czas ma skądś źródło utrzymania. Przecież wciąż nie podzieliliśmy majątku, a ona kupiła mieszkanie! Ktoś za to płaci. Mogę pokazać SMS-y, jakie od niej dostałem: "Ty się o mnie dziubdziuś nie bój, ja płacę swoim prawnikom w naturze".

Do tych mało pochlebnych wyznań dochodzi jeszcze wyliczanka "Faktu", który podaje nazwiska mężczyzn, z którymi spotykała się aktorka. A było ich sporo, każdy - jak to się potocznie mawia - "przy kasie".

Na temat domniemanych romansów Samusionek się na razie nie wypowiada. I chyba słusznie.

- Jeszcze mam na chleb - powiedziała "Faktowi". - Ale wiadomo, że żyję z mojego zawodu, jestem samotną matką i muszę utrzymać dziecko. Jeżeli będzie taka potrzeba, to zagram cokolwiek, żeby po prostu zarobić, bo takie jest życie. Mam nadzieję, że przyjdą jakieś ciekawe propozycje.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SYLWESTER HINTERTU...
Szusz
SYLWESTER HINTERTU...
Za każdym razem
Jula (Oficjalny kanał youtube JulaInfo)
Za każdym razem
vlog Kraków i kino
Hejłobuzy
vlog Kraków i kino
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida