środa 04-03-09, czytany: 4766 razy, autor: Playa Barbie

Dwaj kuzyni Piroga zostali zamordowani

O fatum, które ciąży nad jego rodziną opowiada Faktowi.

Michał PiógMichał Pióg / © KAPiF
Zupełnie nie rozumiemy, dlaczego zdecydował się na takie wyznania, w dodatku dla prasy bukowej. W końcu startuje kolejna edycja You Can Dance i tak czy siak pojawiłby się w mediach.

Juror w "szczerym wywiadzie" dla Faktu twierdzi, że nad jego rodziną wisi fatum. I jako przykład podaje dwa morderstwa, które dotknęły Michała i jego bliskich - w tragicznych okolicznościach zginęli dwaj bracia cioteczni Piroga.

Dwa lata temu 22-letni brat cioteczny Michała został zasztyletowany tuż po meczu piłkarskim. Michał twierdzi, że bardzo przeżył tę smutną wiadomość.

- W momencie, kiedy zadzwoniła do mnie mama to jeszcze nikt nie wiedział o śmierci Karola, nic nie było potwierdzone czy to on, czy nie on – opowiada. - Trwały poszukiwania. Jego rodzice wiedzieli tylko tyle, że został ktoś zamordowany. A że on nie wrócił to go szukali. Ja wtedy zadzwoniłem do znajomych z policji, żeby się czegoś dowiedzieć i dowiedziałem się o tym jako pierwszy, że faktycznie to on został zamordowany.

Na pogrzeb jednak nie pojechał.

- Byłem na nagraniu programu - tłumaczy.

To nie pierwszy przypadek takiej tragedii w rodzinie.

- Wcześniej zabili syna drugiego brata mojego taty. Nigdy nie znaleziono sprawców. Wyrzucili go z dziesiątego piętra - mówi Piróg.

Wiadomo, że w takich wypadkach wypada współczuć, ale trudno oczekiwać, że ktoś pochyli się nad wyznaniami dla prasy brukowej. 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
szusz vlogmas
5 ŚWIĄTECZNA MANUF...
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
Szusz Vlogmas
4 ZEPSUŁAM NIESPOD...
REMONT ODC. 6 DUŻE...
MIESZKAMY TV
REMONT ODC. 6 DUŻE...
SKY TOWER WIECZORE...
Julia Kobus
SKY TOWER WIECZORE...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida