środa 04-03-09, czytany: 4786 razy, autor: Playa Barbie

Dwaj kuzyni Piroga zostali zamordowani

O fatum, które ciąży nad jego rodziną opowiada Faktowi.

Michał PiógMichał Pióg / © KAPiF
Zupełnie nie rozumiemy, dlaczego zdecydował się na takie wyznania, w dodatku dla prasy bukowej. W końcu startuje kolejna edycja You Can Dance i tak czy siak pojawiłby się w mediach.

Juror w "szczerym wywiadzie" dla Faktu twierdzi, że nad jego rodziną wisi fatum. I jako przykład podaje dwa morderstwa, które dotknęły Michała i jego bliskich - w tragicznych okolicznościach zginęli dwaj bracia cioteczni Piroga.

Dwa lata temu 22-letni brat cioteczny Michała został zasztyletowany tuż po meczu piłkarskim. Michał twierdzi, że bardzo przeżył tę smutną wiadomość.

- W momencie, kiedy zadzwoniła do mnie mama to jeszcze nikt nie wiedział o śmierci Karola, nic nie było potwierdzone czy to on, czy nie on – opowiada. - Trwały poszukiwania. Jego rodzice wiedzieli tylko tyle, że został ktoś zamordowany. A że on nie wrócił to go szukali. Ja wtedy zadzwoniłem do znajomych z policji, żeby się czegoś dowiedzieć i dowiedziałem się o tym jako pierwszy, że faktycznie to on został zamordowany.

Na pogrzeb jednak nie pojechał.

- Byłem na nagraniu programu - tłumaczy.

To nie pierwszy przypadek takiej tragedii w rodzinie.

- Wcześniej zabili syna drugiego brata mojego taty. Nigdy nie znaleziono sprawców. Wyrzucili go z dziesiątego piętra - mówi Piróg.

Wiadomo, że w takich wypadkach wypada współczuć, ale trudno oczekiwać, że ktoś pochyli się nad wyznaniami dla prasy brukowej.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Będę za Tobą gość ...
Jula&Fabisz
Będę za Tobą gość ...
NOWY ROK,NARTY MAY...
Szusz
NOWY ROK,NARTY MAY...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
MAFFkijaż z Julią ...
Magdalena Pieczonka
MAFFkijaż z Julią ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida