niedziela 22-04-07, czytany: 11054 razy, autor: Lola Gudinaf

Takie rzeczy to tylko w Bollywood

Krew się leje, żyletki latają. Welcome to Bollywood.

Abhishek BachchanAbhishek Bachchan / © Photorazzi


Pewna Hinduska podająca się za kochankę gwiazdora Bollywood, Abhisheka Bachchana pocięła sobie nadgarstki przed jego domem. Wszystko przez ślub aktora z piękną Aishwaryą Rai.

Desperatka podjechała pod rezydencję Bachchana. Tam, mając za widownię tłum dziennikarzy czekających na narzeczonych (zobacz newsa: Pierwsza para Bollywood), targnęła się na swoje życie.

Jak twierdzi, chciała popełnić samobójstwo przez hańbę, jaką okrył ją aktor - obiecał ją poślubić po tym, jak umożliwiła mu "fizyczny kontakt".

Lowelas - owszem - oświadczył się, ale pięknej Rai, byłej Miss Świata.

- Abhishek nie rozmawia ze mną, a powinien - mówi nieszczęśliwa Jahnvi Kapoor. Jako ilustrację swojego nieszczęścia pokazuje reporterom grubo owinięte bandażem nadgarstki.

Była modelką. Teraz jej kariera może zawisnąć na włosku. A przynajmniej nie ma mowy o powrocie do zawodu, póki jej przedramiona "zdobi" 40 (!!!) szwów.

Teraz czeka ją sąd, bo próba samobójstwa jest w Indiach karalna. Jej desperacki akt nie przyniósł nic, prócz skandalu - policja twierdzi, że nie można złożyć oficjalnej skargi przeciwko rozpustnemu aktorowi, bo po prostu nie ma na to dowodów.

Abhishek tymczasem przygotowywał do ślubu. Oczywiście był nieosiągalny. Cóż - miał przed sobą nie lada ceremonię. Ponoć w jej trakcie wjechał na białym koniu.

On i jego 33-letnia wybranka będą tworzyć najsłynniejszą parę Bollywood. A przedślubne sensacje wykorzystają dla rozgłosu i pewnie jeszcze nakręcą o tym film... Musical oczywiście.

[Na zdjęciu Abhishek Bachchan i Aishwarya Rai podczas uroczystości zaręczyn, poniżej materiał video z imprezy.]Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Dobrego Dnia Offic...
Jula Drugi singiel promujący 3 album premiera 2 czerwca 2017
Dobrego Dnia Offic...
Eliminacje Krajowe...
Katarzyna Moś
Eliminacje Krajowe...
Flashlight (Offici...
Katarzyna Moś
Flashlight (Offici...
Moś z piosenką Fla...
Katarzyna Moś
Moś z piosenką Fla...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida