czwartek 12-03-09, czytany: 14361 razy, autor: Playa Barbie

Mieszko: Doda to święta krowa

Ona może obrażać, ale o niej nie można powiedzieć złego słowa.

DodaDoda / © KAPiF
Doda musi się przyzwyczaić co myśli, że coraz więcej czasu przyjdzie jej spędzać w sądach. Póki co nie chce tego przyjąć do wiadomości, bo nie pojawiła się na rozprawie z Mieszkiem z Grupy Operacyjnej.

Dorota zażądała od niego 20 tys. złotych odszkodowania oraz oficjalnych przeprosin po tym, jak w swojej piosence Podobne przypadki śpiewa:

Stary! Zostaw blachary!

Sąd powołał biegłego, który dokładnie wyjaśnił, co rzeczone słowo oznacza:
- Definicja ogólna oznacza kobietę, która wartościuje mężczyzn ze względu na markę samochodu, którym jeżdżą. W węższym znaczeniu to również dziewczyna, która leci na samochód chłopaka; specjalizuje się przygodach samochodowych czy uprawia seks za pieniądze w samochodach - mówił biegły w sądzie.


Mieszko twierdzi, że aby określić, czy słowo "blachara" jest obraźliwe, trzeba znać kontekst, czyli słowa piosenki. Biegły przyznał, że jeszcze się z nimi nie zaznajomił, wobec czego sąd zawiesił rozprawę.

- Doda jest świętą krową i nie można powiedzieć o niej złego słowa, nawet jeśli zachowuje się skandalicznie - powiedział Mieszko Super Expressowi. - Doda może mówić wszystko o wszystkich, o Dodzie nie można powiedzieć nic.


Mieszko w sądzie:Podobne przypadki - posłuchajcie:Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida