poniedziałek 23-04-07, czytany: 5039 razy, autor: Playa Barbie

Wiśniewskich telenowela

Podwójne chrzciny, zdezorientowane dzieci.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski / © KAPiF/ K333605F
Dzieci to dzieci i trudno oczekiwać, aby rozumiały skomplikowane sprawy dorosłych. Tym bardziej, jeśli ma się tzw. tatusia z fantazją, ot choćby Michała Wiśniewskiego. Nic więc dziwnego, że jego pociechy nie do końca zdają sobie sprawę z poczynań rodzica.

Piszę to, bo lider Ich Troje wreszcie spotkał się z dwójką swoich latorośli - czteroletnim Xavierem i 3-letnią Fabienne.

Oto, jak piosenkarz opisuje rozmowę z córeczką:

fabienne dała mi dziś bardzo trudny orzech do zgryzienia: staram się zastępować słowo dzidzia, którym nazywają eti (Etienette - siedmiomiesięczna córka Wiśniewskiego i Ani Świątczak - przyp. red.) - słowem siostra. nagle fabi pyta mnie: a kto mnie urodził? - twoja mamusia... (...) - acha... a dzidzię? odpowiadam: ania. (...) - a dzidzię kto urodził? - ania /odpowiadam/; - acha...! jak mogłem tak wytłumaczyłem: ja jestem tatusiem twoim i xaviera i jestem też tatusiem eti.

Trudno oczekiwać, żeby mała mogła się w tym wszystkim połapać, skoro nawet mediom przychodzi to z trudem. ;)

A niedługo wszystko zrobi się dla niej jeszcze bardziej skomplikowane. Wszak Ania Wiśniewska spodziewa się kolejnego dziecka. Z tego powodu chrzest małej Etiennette został przełożony. Tak, aby uroczystość mogła być podwójna.

- Bardzo pragnęlibyśmy, żeby nasze dzieci - Etiennette i to jeszcze nienarodzone - miały wspólne chrzciny! - mówią Ania i Michał w rozmowie z Faktem.

Małżonka pomarańczowowłosego artysty jest protestantką. Marzył jej się świadomy chrzest dzieci, kiedy będą już miały 10-11 lat. Mąż jednak pragnie wcześniejszej uroczystości.[Na zdjęciu Michał i Anna Wiśniewscy w Dzien Dobry TVN, 2007-03-18.]


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
*Michał & Dominika...
*Michał & Dominika...
*2005 r*
*2005 r*
*Michał
*Michał
*Michał z Mamą Fab...
*Michał z Mamą Fab...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida