wtorek 17-03-09, czytany: 23981 razy, autor: Playa Barbie

Lady Gaga była striptizerką!

"Wykonywałam dość ostre numery. Nosiłam czarną skórę i tańczyłam do Black Sabbath."

Lady GagaLady Gaga / Fabulous Magazine

Już wiadomo, dlaczego Lady Gaga nie ma oporów przed pokazywaniem nóg, pupy i innych obnażonych części ciała - w końcu była kiedyś striptizerką!

Zanim zrobiła karierę w przemyśle muzycznym, wiła się na rurce w barach.

- Kiedy miałam 18 lat, pracowałam w barach ze striptizem - wyznała w rozmowie z magazynem Fabulous. - Dziewczyny z moją przeszłością zazwyczaj nie przeistaczają się w kogoś takiego, jak ja. Pochodzę z zamożnej włoskiej rodziny, chodziłam do dobrej szkoły. Powinnam była mieszkać z rodzicami aż do ich śmierci. A ja się zbuntowałam przeciwko takiemu wychowaniu. Wyprowadziłam się z domu i nie przyjmowałam żadnej pomocy od rodziców. Aby się utrzymać, pracowałam jako kelnerka i striptizerka.


- Wykonywałam dość ostre numery. Nosiłam czarną skórę i tańczyłam do Black Sabbath, Guns N'Roses i Faith No More. (...) Nie lubię o tym mówić, ale były też narkotyki, ciężkie narkotyki. Nie chciałabym, aby inny ludzie mnie w tym naśladowali - opowiada dalej. - Nie żałuję jednak swojej przeszłości. Dzięki temu odkryłam wolność osobistą. Przyciągałam tłumy, tańcząc dziko i podpalając na scenie lakier do włosów. (...) Mam silne poczucie własnej seksualności.

Cóż można dodać? To widać.

lady gaga

lady gaga

lady gaga

lady gaga


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
Lady Gaga
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida