poniedziałek 30-03-09, czytany: 24593 razy, autor: Playa Barbie

Anna Nowak-Ibisz: Jestem jak wino, dla konesera

Otwiera się na temat rozwodu i związku z Ibiszem.

Anna Nowak IbiszAnna Nowak Ibisz / © KAPiF
Anna Nowak-Ibisz w trakcie rozwodu z Krzysztofem Ibiszem. Magazyny tylko czekają na wyznania "kobiety na rozdrożu". Mają je zatem na talerzu - aktorka chce wszystkich przekonać, że tak naprawdę świetnie daje sobie radę. I ogłoszeniem: "Szukam kolejnego faceta!".

Nowak-Ibisz w wywiadzie dla Gali mówi:

- Oczywiście, że [w moim życiu] jest [miejsce dla kolejnych mężczyzn]. Potrzebuję obcowania, uczucia, bycia z mężczyzną. Strasznie do tego tęsknię. Te bolesne doświadczenia są nauką, a nie zniechęceniem. Ja i Krzysiek... nasza historia na swój sposób jest niezwykła.

Oczywiście taki facet będzie musiał docenić niecodzienną urodę aktorki:

- Mam czarne włosy, piegi. Studiowali ze mną m.in. Paweł Wilczak i Małgosia Foremniak. Paweł czekał latami, zanim zaczął grać. Małgosi [Foremniak] po studiach kazali przefarbować piękne, ciemne włosy na blond. I dopiero wtedy zaczęli ją porządnie obsadzać. A ja się nie przefarbuję, bo będę wyglądać jak Wojciech Pokora w filmie ,,Poszukiwany, poszukiwana”. Moja uroda niespecjalnie pobudza w Polsce wyobraźnię reżyserów. (...) Jestem jak dobre wino – dla konesera.

Zanim znajdzie jednak kolejnego amatora swojej urody będzie musiała przejść przez rozwód, którego - jak przyznaje - zupełnie się nie spodziewała.

- Nie podejmowałam decyzji, tylko ją „otrzymałam” - mówi. - Nigdy taka decyzja nie dociera w jednej chwili. To jest bardzo bolesny proces. Tak bolesny, że w pewnym momencie moje nogi odmówiły mi posłuszeństwa. Nie mogłam na nich stać. Chciałam ratować, próbować… zresztą jak już mówiłam, nie jestem gotowa o tym opowiadać. Każda kobieta, która przechodziła przez podobny etap, to zrozumie. Udawanie, że jest fantastycznie, nie ma sensu.

"Nie jestem gotowa opowiadać?" To po co ten wywiad?

Całość przeczytacie na oficjalnej stronie Gali.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
subskrybuj oficcja...
jula Milion słów teledysk
subskrybuj oficcja...
w takich warunkach...
Agent gwiazdy2 Jazda rowerem
w takich warunkach...
CO ZABIERAM NA NAR...
SZUSZ (Subskrybuj aby być na bieżąco)
CO ZABIERAM NA NAR...
MAMY DRZWI,REMONT ...
Mieszkamy tv
MAMY DRZWI,REMONT ...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida