czwartek 16-04-09, czytany: 21220 razy, autor: Amanda

Kamilla Baar - kupuje za małe buty...

...a potem oddaje je do Caritasu.

Kamilla BaarKamilla Baar / © KAPiF
Takie artykuły o gwiazdach nie zdarzają się zbyt często. Zazwyczaj są powierzchowne, dotykają banałów. Ale ten wart jest przeczytania. To tekst z najnowszego numeru Twojego Stylu dotyczący Kamilli Baar - aktorki, którą można zobaczyć w nowym filmie Generał (jej zdjęcia z premiery pokazywaliśmy Wam tutaj.)

Baar ma w sobie ponadczasowość i potencjał wielkiej gwiazdy - powiedziała o aktorce Anna Jadowska, reżyser. Konsekwentnie uciekająca przed komercją, szukająca dobrych ról i poważnych wyzwań - jeśli zostanie doceniona przez filmowy światek, może faktycznie wyrośnie na prawdziwą gwiazdę?

Bo celebrytką raczej nie będzie. Jest zbyt "osobna". Jej koleżanka, Patrycja Soliman mówi o Baar tak:

- Nasze pierwsze spotkanie poza teatrem? Nie przyszła. Zadzwoniła: Przepraszam, Patuś, zjadłam dwie paczki gum Maoam i strasznie boli mnie brzuch". Myślałam, że kpi. Kiedy ją bliżej poznałam, zrozumiałam, że taka jest, spontaniczna, szczera, prawdziwa i trochę neurotyczna. Kupuje za małe buty tylko dlatego, że jej się podobają, a potem oddaje do Caritasu. Kolekcjonuje czerwone szpilki. Nie nosi, bo brakuje okazji. Długopisem podkreśla fragmenty książek, pisze na marginesie, a potem nikomu nie pożycza, żeby nikt poznał jej myśli.

O tym, jaką żoną była Baar i dlaczego jej małżeństwo się skończyło, a także wiele innych, ciekawych rzeczy na temat aktorki dowiecie się z wywiadu zamieszonego w Twoim Stylu.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
NARTY W CORTINA D'...
Susz (Subskrybuj aby być na bieżąco)
NARTY W CORTINA D'...
HAUL DOMOWY TKMAXX...
MieszkamyTv (Subskrybuj 2 kanał szusz Tematyka domu )
HAUL DOMOWY TKMAXX...
Karnawałowy makija...
Wibo
Karnawałowy makija...
Metamorfoza Mai Bo...
Magdalena Pieczonka
Metamorfoza Mai Bo...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida