czwartek 16-04-09, czytany: 21274 razy, autor: Amanda

Kamilla Baar - kupuje za małe buty...

...a potem oddaje je do Caritasu.

Kamilla BaarKamilla Baar / © KAPiF
Takie artykuły o gwiazdach nie zdarzają się zbyt często. Zazwyczaj są powierzchowne, dotykają banałów. Ale ten wart jest przeczytania. To tekst z najnowszego numeru Twojego Stylu dotyczący Kamilli Baar - aktorki, którą można zobaczyć w nowym filmie Generał (jej zdjęcia z premiery pokazywaliśmy Wam tutaj.)

Baar ma w sobie ponadczasowość i potencjał wielkiej gwiazdy - powiedziała o aktorce Anna Jadowska, reżyser. Konsekwentnie uciekająca przed komercją, szukająca dobrych ról i poważnych wyzwań - jeśli zostanie doceniona przez filmowy światek, może faktycznie wyrośnie na prawdziwą gwiazdę?

Bo celebrytką raczej nie będzie. Jest zbyt "osobna". Jej koleżanka, Patrycja Soliman mówi o Baar tak:

- Nasze pierwsze spotkanie poza teatrem? Nie przyszła. Zadzwoniła: Przepraszam, Patuś, zjadłam dwie paczki gum Maoam i strasznie boli mnie brzuch". Myślałam, że kpi. Kiedy ją bliżej poznałam, zrozumiałam, że taka jest, spontaniczna, szczera, prawdziwa i trochę neurotyczna. Kupuje za małe buty tylko dlatego, że jej się podobają, a potem oddaje do Caritasu. Kolekcjonuje czerwone szpilki. Nie nosi, bo brakuje okazji. Długopisem podkreśla fragmenty książek, pisze na marginesie, a potem nikomu nie pożycza, żeby nikt poznał jej myśli.

O tym, jaką żoną była Baar i dlaczego jej małżeństwo się skończyło, a także wiele innych, ciekawych rzeczy na temat aktorki dowiecie się z wywiadu zamieszonego w Twoim Stylu.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
Jak przetrwać rozs...
Anna Szlęzak
Jak przetrwać rozs...
Idealny Dzień Chło...
Anna Szlęzak
Idealny Dzień Chło...
ODCINEK SPECJALNY ...
Anna Szlęzak
ODCINEK SPECJALNY ...
Dlaczego on zapadł...
Anna Szlęzak
Dlaczego on zapadł...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida