czwartek 26-04-07, czytany: 11316 razy, autor: Playa Barbie

Doda znowu pisze!

Dodzia spełnia się w roli autorki bloga.

DodaDoda / © KAPiF / K337292F
Doda, jej osoba, a przede wszystkim częstotliwość z jaką publikuje swoje wypowiedzi, zaczynają nas utwierdzać w przekonaniu, że piosenkarka chce reżyserować swoją prywatną wojnę w mediami. Na jej stronie czytamy bowiem:

Ponieważ moje oświadczenie wywołało falę komentarzy i nie do końca zostało zrozumiane w sposób jaki autor miał na myśli, postanowiłam napisać krótkie wyjaśnienie. Nigdy nie było moim zamiarem robienie z siebie "umęczonej gwiazdy", za którą biegają paparazzi. Są sytuacje takie jak np. koncerty, czy różnego rodzaju występy publiczne, podczas których z chęcią pozuję do zdjęć, bo naprawdę to lubię i czuję się wtedy jak ryba w wodzie. Każdy człowiek ma natomiast w swoim życiu miejsce, gdzie chce zaznać odrobinę spokoju i "naładować akumulatory". Dla mnie taką oazą jest mój dom, w którym gromadzę energię przed kolejnymi koncertami, czy też w przerwach podczas pracy nad moją nową płytą. Nie pozwolę, by ktoś wchodząc na mój prywatny teren burzył ten spokój i naprawdę nie jestem szczęśliwa, że muszę o niego walczyć w ten sposób.


Jak to jednak ktoś powiedział: mowa jest srebrem, milczenie złotem.

Moim skromnym zdaniem nie wolno drażnić bestii, jaka by ona nie była. A Doda swoimi publicznymi oświadczeniami co osiąga? Na pewno nie spokój, o który ponoć tak zabiega.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida