środa 06-05-09, czytany: 16566 razy, autor: X-cess

Lindsay Lohan z siostrą na salonach (FOTO)

Jaki wpływ ma Lindsay na Ali?

Lindsay LohanLindsay Lohan / © PR Photos
Lindsay Lohan to niepokorna osóbka. Na szczęście, nawet gdyby nie wiadomo co się działo, zawsze może liczyć na swoją siostrę Ali. Tylko czy z tego nie wyniknie nic złego?

Młodsze rodzeństwo lubi upodabniać się do starszej siostry czy brata. W przypadku LiLo nie ma wątpliwości, że bardzo imponuje swojej młodszej siostrze, a Ali stara się być taka jak ona. Patrząc na najnowsze zdjęcia dziewczyn, ciężko rozróżnić która jest tą starszą, a która młodszą.

Niektórzy niestety martwią się czy aktorka nie będzie mieć zbyt negatywnego wpływu na rodzeństwo. Dr. Eva Ritvo, psycholog i profesor Uniwersytetu w Miami, powiedziała, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że młodsza panienka Lohan pójdzie w ślady starszej.

- Gdy ma się starsze dziecko, które łamie wiele zasad, wchodzi w konflikt z prawem, zachowuje się nieodpowiedzialnie, trzeba zwracać szczególną uwagę na młodsze rodzeństwo. Istnieje bowiem ogromne prawdopodobieństwo, że odbije się to negatywnie właśnie na tych najmłodszych pociechach. One też będą powielać błędy swoich sióstr, braci.

Czy Ali pójdzie w ślady starszej siostry? A może okaże się bardziej odporna na pokusy czekające w świecie show biznesu?

Foto 1
Foto 2
Foto 3


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida