czwartek 14-05-09, czytany: 8211 razy, autor: X-cess

Katie Price uciekła na Malediwy

Zabrała dzieci, bo chce ochłonąć.

Katie PriceKatie Price / © PR Photos
No cóż, wielu pewnie mówi sobie "a nie mówiłem". W końcu niewiele osób przepowiadało Katie Price i Peterowi Andre długie i szczęśliwe małżeństwo.

Teraz, gdy para ogłosiła, że się rozstaje, nie milkną plotki na temat przyczyn kryzysu. Podobno wszystko przez Jordan, która nie potrafiła po alkoholu zapanować nad swoim popędem seksualnym. Teraz modelka będzie mogła wszystko sobie spokojnie przemyśleć. Na razie to tylko separacja, ale Katie twierdzi, że nadal bardzo kocha męża i że jest on jej jedyną miłością życia.

Znajomi pary uważają, że oboje muszą ochłonąć i na spokojnie to wszystko jeszcze raz przedyskutować. Jordan postanowiła, że ucieknie od całego zamieszania wokół jej osoby. Jak donosi zagraniczna prasa, Katie zabrała dzieci i pojechał z nimi na Malediwy, gdzie będą mogli odpocząć. Peter natomiast nie chce komentować całej tej sytuacji.

- Powiedzieliśmy już wszystko. Nic więcej nie musicie wiedzieć. To jest nasza prywatna sprawa - powiedział jednemu z fotoreporterów.

Czy oni faktycznie zakończą swój związek? Niektórzy twierdzą, że to tylko taki chwyt marketingowy, żeby podgrzać atmosferę wokół ich związku.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
 Katie Price
Katie Price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
katie price
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida