piątek 15-05-09, czytany: 19643 razy, autor: Playa Barbie

Super Express zapłaci Steczkowskiej 80 tys.

Tyle kosztują nagie zdjęcia robione z ukrycia.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska / © KAPiF
80 tys. zł - tyle ma zapłacić Super Express Justynie Steczkowskiej za opublikowanie bez jej wiedzy i zgody nagich zdjęć z letniego wypoczynku w Turcji, poinformowała Rzeczpospolita na swojej stronie internetowej.

Tabloid ma też przeprosić za naruszenie dóbr osobistych.

Wyrok nie jest prawomocny i jak podejrzewa gazeta, obie strony najprawdopodobniej będą apelować, bo Steczkowska domagała się kwoty aż 400 tys. złotych.

Latem 2008 w Super Expressie ukazały się zdjęcia nagiej Justyny Steczkowskiej spędzającej wakacje na Tureckiej Riwierze. Zdjęcia były robione z dużej odległości i nie były wyraźne, ale wywołały spore zamieszanie.

Sędzia uznała, że 80 tys. kary "to dość znaczna kwota", która musi być na tyle wysoka, żeby redakcjom nie opłcało się takie naruszanie dóbr osobistych.

To już kolejny wygrany przez gwiazdę proces o nagie zdjęcia. W 2008 r. sąd przyznał rację Annie Musze i nakazał Faktowi wypłatę 75 tys. złotych za publikację jej zdjęć topless., zaś w marcu tego roku Super Express przegrał proces, jaki wytoczyła mu Małgorzata Kożuchowska za publikację jej zdjęć topless na plaży w Grecji.

Procesy są, ale czy odstraszą tabloidy przed publikowaniem takich zdjęć? Póki znajdą się chętni na ich oglądanie chyba nie bardzo.

Justyna Steczkowska


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Justyna Steczkowsk...
Justyna Steczkowsk...
Justyna i Maciej
Justyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida