niedziela 17-05-09, czytany: 19564 razy, autor: X-cess

Dobre rady Miley Cyrus

Czyli jak poradzić sobie z rozstaniem.

Miley CyrusMiley Cyrus / © PR Photos
Miley Cyrus postanowiła, że podzieli się z fanami - i nie tylko - swoją dobrą radą. Jeśli ktoś cierpi z powodu rozstania, jest na to dobry sposób. Wystarczy posłuchać muzyki.

- Słuchanie muzyki zawsze jest dobrym sposobem na pozbieranie się po rozstaniu. Wystarczy włączyć MP3 i uciec. Tak właśnie muszę nieraz robić. Zamykam się w świecie muzyki i staje się jednością z artystą, którego właśnie słucham. Ignoruję wszystko, co się dzieje wokół mnie. Kiedy jest się zakochanym słucha się w kółko romantycznych piosenek, a kiedy przeżywa się rozstanie stają się one zbyt bolesne. Potęgują twój ból. Wystarczy włączyć coś wesołego, a uśmiech znów pojawia się na twarzy - powiedziała 16-latka.

Gwiazdka uważa także, że jeśli to tylko możliwe nie powinno się zrywać kontaktów ze swoim eks i spróbować na bazie dawnych uczuć stworzyć przyjaźń.

- Jeśli się z kimś było, to znaczy, że ten ktoś musiał być kimś wyjątkowym, być twoim przyjacielem. Czy warto niszczyć coś tak pięknego tylko dlatego, że nie wyszedł nam wspólny związek?

Jak widać Miley chce przypominać dorosłą osobę nie tylko wyglądem. Czekamy na kolejne "Dobre rady cioci Miley".Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
Miley Cyrus
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida