czwartek 03-05-07, czytany: 10149 razy, autor: Mignonne

Anna Samusionek dla Kozaczka

Nie chce być postrzegana przez pryzmat mężczyzn - wywiad dla Kozaczka.

Anna SamusionekAnna Samusionek / © KAPiF /K333175F
Wokół Anny Samusionek znowu zbudowano atmosferę skandalu. Naszej redaktorce Mignonne udało się ją namówić na rozmowę lekką, łatwą i przyjemną.

Kozaczek: Nazwisko Samusionek kojarzy się od razu z urodziwą blondynką. Jakie są sekrety Pani urody?

Anna Samusionek: Wewnętrzny optymizm, pogoda ducha. Najważniejsze jest takie podejście do życia, że zawsze widzę szklankę do połowy pełną, a nie w połowie pustą. Ostatnio uczestniczyłam w takiej akcji Breast friends , czyli przyjaciele od piersi. W sumie dotyczy ona straszliwej choroby, jednak wlała we mnie dużo optymizmu. Poza tym wróciłam z weekendu w hotelu Żubrówka w Białowieży, gdzie byłam z córeczkę, kontakt z przyrodą i chwila oddechu od Warszawy pomogły mi podładować akumulatory. Z dala od zgiełku i szumu nabieram sił.

K.: Ciągle walczy Pani z przeciwnościami losu? Jak to znosi córeczka?

A.S.: Teraz jest szczęśliwa. Staram się trzymać ją z daleka od tej całej awantury. Mała nadal bawi się w Taniec z gwiazdami, nuci melodie z quickstep’a. Mamy za sobą wspaniały czas odbudowy i optymizmu. Jest w tym duża zasługa moich przyjaciół. Bez nich bym sobie nie poradziła. Moja przeszłość pokazała mi jak są ważni. Takich jak mam ja życzę wszystkim.

K.: Czy z Tańca z Gwiazdami także pozostaną jacyś?

A.S.: Wymieniamy refleksje z Ewą Wachowicz, Myślę, że i wiekowo i poprzez ilość doświadczeń złapałyśmy porozumienie.

K.: A dzięki urodzie?

A.S.: Dzięki urodzie nie, chociaż nie uważam się za piękność. Jednak i ja i Ewa postrzegane jesteśmy jako atrakcyjne kobiety. To dzięki temu nie mamy kobiecej zazdrości jaka czasami się zdarza.

K.: Za kogo teraz Pani trzyma kciuki?

A.S.: Za Kamilę Kajak, dziewczynę i partnerkę Łukasza Czarneckiego , z którym tańczyłam. Poniekąd kibicuję wszystkim, ponieważ odkąd wiem ile to wszystko kosztuje inaczej patrzę na ten program. Wiem jak dużo emocji wiąże się z negatywnymi komentarzami i ocenami. Każdy chce wyjść jak najlepiej i mieć jak najwięcej satysfakcji tego co przygotował. Cieszę się już na spotkanie w finale. Chociaż to zaledwie jeden taniec to tym żyję.

K.: Jaki mężczyzna powinien kibicować Annie Samusionek w życiu? Spokojny, dojrzały czy czas już na szaloną miłość?

A.S.: Niczego nie wypatruje, opieram się na uczuciach, które mam teraz. Myślę, że to jest taki dobry czas przyglądania się sobie i określania swoich potrzeb, kształtowania siebie. Jestem zmęczona tym, że na Annę Samusionek patrzy się przez pryzmat mężczyzn, którzy mnie otaczają. Zupełnie jakbym nic nie znaczyła bez nich. A tak naprawdę wszystko co w życiu osiągnęłam to wynik mojej pracy i jestem z tego dumna. Nie ukrywam, że mężczyźni byli ważni i będą ważni bez względu na to co się w moim życiu wydarzyło. Każda kobieta potrzebuje mężczyzny, potrzebuje wsparcia. Jednak teraz nie mam na to czasu, muszę poradzić sobie z innymi rzeczami.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane filmy/teledyski:zobacz wszystkie filmy »
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
SZUSZ(subskrybuj kanał)
SZLAK PRZEMYTNIKÓW...
facebook.comJulaPL...
Jula Kiedys odnajdziemy siebie oficjalnyprofil na facebooku
facebook.comJulaPL...
CHUBBY IN THE NUDE...
stylizacjetv
CHUBBY IN THE NUDE...
Dobrego Dnia Offic...
Jula
Dobrego Dnia Offic...
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida