sobota 05-05-07, czytany: 7219 razy, autor: Mignonne

Niewierny Tomasz Karolak

Aktor walczy o miłość.

Tomasz KarolakTomasz Karolak / Š KAPiF/K331762F/K287171F
Na planie Kryminalnych aktor gra Szczepana Żałodę, który uległ urokowi pięknej policjantki z Krakowa. W tej roli Viola Kołakowska.

Na nieszczęście dla Tomasza Karolaka w życiu także nie pozostał obojętny na uroki modelki. W tym czasie był związany z blondynką Magdą.

W związku pojawił się kryzys. Tym bardziej, że Karolak poświęcał cały swój czas na rolę w Testosteronie. Poskutkowało to wszystko rozstaniem.

Jak relacjonuje Faktowi popularny aktor Violka też miała trudny okres w życiu. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach. Tak to się zaczęło.

W sumie rozumiemy pana Tomka. Męska kolekcja pani Violi jest dość liczna. Publika zna ją bardziej z eksponowanych "dużych, niebieskich oczu" niż ról filmowych.

Karolak w końcu się opamiętał i teraz chce wrócić do poprzedniej patnerki. Żali się: z Magdą byłem sześć lat i uważam, że trzeba robić wszystko, by taki związek ratować. Chcemy dać sobie trochę czasu, aby uspokoić się, by to w nas ucichło. Trzymamy kciuki, aby aktor potrafił odzyskać ukochaną.Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Glinka, Karolak, F...
Glinka, Karolak, F...
Tomasz Karolak Ara...
Tomasz Karolak Ara...
Tomasz Karolak Ara...
Tomasz Karolak Ara...
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida