poniedziałek 07-05-07, czytany: 10052 razy, autor: Playa Barbie

Nowy teledysk Steczkowskiej

Ledwie się pojawił, już jest jednym z najczęściej odtwarzanych klipów.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska / © KAPiF/ K335260F
Piosenka zapowiada najnowszą płytę Justyny Steczkowskiej, Daj mi chwilę. To już ósma płyta wokalistki - ukaże się 1 czerwca.

Jej producentem jest Bogdan Kondracki, znany z współpracy z m.in. Moniką Brodką, Anią Dąbrowską, Krzysztofem Krawczykiem, Tomkiem Makowieckim i Marylą Rodowicz. Tekst napisała Justyna, zaś muzykę Tomek Bonarowski (m.in. Yugopolis, Krzysztof Krawczyk, Myslovitz, Lipnicka & Porter, Coma, Ewelina Flinta) i wspomniana Dąbrowska.

Teledysk jest leniwy, oglądany jakby zza niebieskiego, grubego szkła - to dzieło Patrycji Woy-Wojciechowskiej, która go wyreżyserowała.

- Razem z Dominikiem Danilczykiem stworzyli niezapomniany, pełen uroku i kobiecości obraz, który mam nadzieję przypadnie Wam do gustu - napisała Justyna na swojej oficjalnej stronie.

Wspominaliśmy również, że Justyna została twarzą zapachu, Bruno Banani, Pure Woman. Perfumy miały zagrać niewielką "rolę" w teledysku. Owszem, pojawiają się - ich różowego flakona nie sposób nie zauważyć, chociaż pojawia się przez zaledwie kilka sekund.

Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Justyna Steczkowsk...
Justyna Steczkowsk...
Justyna i Maciej
Justyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
Jutyna i Maciej
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida