wtorek 08-05-07, czytany: 8455 razy, autor: Mignonne

Prawda o Wojewódzkim i Ivanie

Wyjaśniono aferę z Ivanem Komarenko.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki / © KAPiF / K314144F
Nasi czytelnicy mieli rację. Oficjalnie potwierdzono, że powstały dwie wersje programu Kuby Wojewódzkiego. Producent i reżyser show Tomasz Dąbrowski wyjaśnił Nagraliśmy dwie wersje: jedną, że Ivan przegrywa rywalizację, drugą z opcją, że wygrywa.

Oburzenie publiki zmusiło TVN do wyjaśnień. Oczywiście Wojewódzki nadal trzymał fason opowiadając: Bo ja mam intuicję. Dobry dziennikarz zdobywa i przetwarza informacje. Dla mnie było jasne, że wygra Tyniec. Dla osób inteligentnych sprawa jest prosta. Ja nie będę zdradzał tajników swojej pracy. Przecież my jesteśmy dilerami wyobraźni i nie ma tu mowy o żadnej manipulacji.

Ciekawe jak się mają do tego jego insynuacje, że talk-show idzie na żywo. Dyrektor programowy stacji Edward Miszczak tłumaczył, że widzów nie interesuje czy program jest na żywo. Teraz zapewne zmieni zdanie.

Cóż, było minęło. Teraz w nagrodę za dociekliwość można obejrzeć drugą wersję programu, w której Ivan Komarenko jest zdobywcą Kryształowej Kuli. Podobno piosenkarz nie wiedział, że będzie nagrywał dwie wersje.

Na stronie Kuby Wojewódzkiego odcinek pt. Ivan wygrałeś.


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida