poniedziałek 03-08-09, czytany: 13881 razy, autor: Playa Barbie

Nieszczęśliwa dziewczyna Szyca, niewybredna Doda

... i drugie dziecko Widawskiej.

DodaDoda / © KAPiF
Doda nie wybrzydza. Tego lata wystąpi na aż dwóch sopockich festiwalach. I gdzie tu jej ekskluzywność? Podejrzewamy, że szanse na nią zostały zaprzepaszczone razem z całym jej wizerunkiem i występem na Festiwalu Pierogów...

Fakt donosi, że nowa dziewczyna Borysa Szyca czuje się zaniedbywana. A tymczasem Kaja angażuje się, jak może - przedstawiła wybranka rodzicom i czeka na krok ze strony ukochanego. Do Chin i Francji chce jechać sam. Czyżby śmierdziało kryzysem?

Daria Widawska planuje drugie dziecko. "Iwo nie pozostanie jedynakiem" - powiedziała magazynowi Świat i ludzie. Życzymy owocnych starań.

Bartek Świderski będzie śpiewać? Być może. Życie na gorąco twierdzi, że jego byłej dziewczynie, Joannie Brodzik, udało się go namówić do nagrania własnej płyty.

Anna Przybylska planuje ślub? Nic z tego - Imperium TV podało kilka powodów, dla których piękna aktorka nadal nie jest mężatką. Najbardziej prawdopodobny jest ten, że papierek nie jest jej po prostu potrzebny. A do ukochanego i bez tego można mówić "mężu".


Polecane wideo


 
Ostatnio dodane fotki:zobacz całą galerię »
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
Doda
skomentuj:


Jeszcze nikt nie skomentował tej plotki. Bądź pierwszy!

Reklama


Pokrewne filmiki

Pokrewne plotki

Reklama

Kozaczek poleca

Reklama

Mobilny Kozaczek

Kozaczek na iPhone'a Kozaczek na Androida